Nowa gra World of Warcraft_POTWIERDŹ_ liczbę poprawek przed wojną międzynarodową

Zapowiedź nadchodzących aktualizacji World of Warcraft

Dyrektor gry World of Warcraft, Ion Hazzikostas, potwierdził, że planowane są trzy dodatkowe aktualizacje zawartości Dragonflight poprzedzające The War Within, a każda aktualizacja będzie publikowana w odstępie około ośmiu tygodni. Aktualizacje te obejmują The War Within, Midnight i The Last Titan, natomiast Dragonflight ma jeszcze więcej historii do opowiedzenia, w tym niedawne wydanie aktualizacji 10.2, Guardians of the Dream. Na podstawie oczekiwanej ośmiotygodniowej przerwy między aktualizacjami gracze mogą spekulować, że pierwsza aktualizacja po patchu może nastąpić w połowie stycznia 2024 r., druga na początku lub w połowie marca, a trzecia na początku maja.

Szczegóły przyszłych aktualizacji World of Warcraft

Reżyser gry Ion Hazzikostas ujawnił niedawno więcej szczegółów na temat przyszłości Dragonflight podczas wywiadu z magazynem Forbes na temat World of Warcraft. Stwierdził, że World of Warcraft zamierza w przyszłości kontynuować cykl aktualizacji Dragonflight i że fani mogą spodziewać się nowej aktualizacji mniej więcej co osiem tygodni, nie licząc świąt. Dodatkowo gracze World of Warcraft mogą spodziewać się trzech dodatkowych aktualizacji zawartości w Dragonflight, zawierających nowe aktualizacje fabuły, wydarzenia światowe, funkcje i ulepszone rajdy przypominające Fateful Raids in Shadowlands.

Mając na uwadze tę ośmiotygodniową przerwę pomiędzy aktualizacjami, gracze mogą z grubsza zorientować się, kiedy te aktualizacje oraz samo The War Within pojawią się w przyszłym roku:

Pierwsza aktualizacja po aktualizacji 10.2: połowa stycznia 2024 r. (kilka dodatkowych tygodni ze względu na Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie i Sylwestra)

Druga aktualizacja: początek lub połowa marca

Trzecia aktualizacja: początek maja

Wewnętrzna wojna: początek lipca

Przegląd World of Warcraft: Dragonflight

World of Warcraft: Dragonflight został opracowany przez Blizzard Entertainment i jest dziewiątym dodatkiem do popularnej gry RPG dla wielu graczy World of Warcraft. Dragonflight ma przeprojektowany interfejs użytkownika, zwiększa maksymalny poziom do 70 oraz wprowadza nową rasę i klasę. Wydana 28 listopada 2022 r. gracze mogą spodziewać się wielu ekscytujących nowych funkcji i aktualizacji zawartości.

Źródło: gamerant.com