Nowa gra Hardcore Realms zostanie uruchomiona na żywo, 24 sierpnia o godzinie 15:00 PDT — WoW Classic

Przygotuj się, by stawić czoła niebezpieczeństwom Azeroth w hardkorowych królestwach WoW Classic i zobacz, jak daleko możesz się posunąć. Masz tylko jedno życie do przeżycia, a Uzdrawiające Duchy nie będą tam, aby odesłać cię z powrotem do świata żywych, kiedy umrzesz. Śmierć jest ostateczna, a gdy zostaniesz pokonany przez środowisko (lub nawet innych graczy), będziesz musiał wstać i stworzyć nową postać, aby zacząć od nowa.

Gotowy na przygodę?

Pakujcie walizki na przygodę – światy będą dostępne na całym świecie o godzinie 15:00 PDT 24 sierpnia.

Zanurz się w akcji dzięki Hardcore Classic

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w World of Warcraft, czy doświadczonym weteranem, pomożemy Ci przygotować się na nadchodzące wyzwania, ale przetrwanie zależy od Ciebie. Dowiedz się więcej z naszego wcześniej opublikowanego artykułu.

Przygody w Hardcore Classic

Hardcore Classic jest wreszcie tutaj. Szybko odśwież swoją pamięć dostępną zawartością, specjalnymi uwagami dotyczącymi trybu Hardcore i przygotuj się na nową przygodę! Dowiedz się więcej z naszego wcześniej opublikowanego artykułu.

W obliczu śmierci – poza śmiercią w Hardcore Classic

Śmierć niekoniecznie oznacza koniec postaci z gatunku Hardcore Classic. Dowiedz się o swoich wyborach i o tym, jak najlepiej wykorzystać wrażenia z trybu Hardcore. Przejdź do naszego wcześniej opublikowanego artykułu, aby uzyskać więcej informacji.

Zobacz Zasady zaangażowania, aby dowiedzieć się więcej o rozgrywce w królestwach Hardcore Classic.

Lok’tar ogar, przyjaciele!

Źródło: www.wowhead.com