Nowa funkcja punktu handlowego w World of Warcraft pozwoli graczom zdobywać starsze przedmioty kosmetyczne poprzez wypełnianie celów


Blizzard zapowiedział nową funkcję Świat Warcrafta. Studio, nazwane Trading Post, opublikowało post na swojej oficjalnej stronie internetowej wyjaśniający tę funkcję. Placówka handlowa jest obecnie dostępna do sprawdzenia Świat WarcraftaPubliczne serwery testowe.

Punkt handlowy, znajdujący się w stolicy Alliane, Stormwind i stolicy Hordy, Orgrimmar, umożliwia graczom kupowanie przedmiotów kosmetycznych, w tym zbroi, wierzchowców, broni i zabawek, za specjalną nową walutę.

Co ciekawe, Punkt Handlowy będzie zawierał starsze przedmioty kosmetyczne, które wydają się nie być już dostępne w grze. Wygląda na to, że Blizzard może użyć tej funkcji do wprowadzenia rzeczy takich jak stare World of Warcraft TCG wierzchowce i inne przedmioty promocyjne, których nie można już zdobyć w grze.

Tę nową walutę, Przetarg handlarza, można zdobyć, wykonując czynności w nowym Dzienniku podróżnika, który pojawi się w grze wraz z Punktem Handlowym. Około 500 Trader’s Tender można również zarobić, odwiedzając co miesiąc Punkt Handlowy.

Dziennik podróżnika zapewni graczom różnorodne wyzwania i cele do wykonania, nagradzając ich Przetargami kupca w zależności od poziomu wyzwania tych celów i działań. Punkt handlowy i dziennik podróżnika są resetowane co miesiąc i zawierają nowe przedmioty do kupienia i nowe cele do wykonania.
Źródło : https://gamingbolt.com/world-of-warcrafts-new-trading-post-feature-will-allow-players-to-get-older-cosmetic-items-by-completing-objetives