Nowa data i godzina zapowiedzi rozszerzenia WoW oraz wycieki Dragonflight


Data i godzina nowego World of Warcraft zapowiedź rozszerzenia została potwierdzona, a przecieki mówią, że Wow DLC można nazwać Dragonflight.

Chociaż ujawnienie jest nieuchronne, oczekuje się, że nowe treści pojawią się dopiero w 2023 roku. Dzieje się tak, ponieważ Krainy Cienia wciąż musi się skończyć wraz z aktualizacją 9.2.5, która wciąż znajduje się w publicznej strefie testowej, bez konkretnej daty premiery.

Podczas finału do Krainy Cienia przyjedzie jeszcze w tym roku, musimy tylko poczekać niecały tydzień, aby dowiedzieć się o przyszłości gry.

World of Warcraft | Bogowie Zul’Aman: zwiastun premierowy

BridTV

9179

World of Warcraft | Bogowie Zul’Aman: zwiastun premierowy

https://i.ytimg.com/vi/MN42qUAzYjs/hqdefault.jpg

979964

979964

Centrum

13872

Kiedy zostanie ogłoszony nowy dodatek do World of Warcraft?

Data i godzina ogłoszenia nowego World of Warcraft Dodatek będzie dostępny 19 kwietnia o godzinie 09:00 czasu polskiego, 12:00 czasu polskiego i 17:00 czasu BST.

Dzieje się tak dzięki uprzejmości oficjalnej strony internetowej Blizzarda. Będziesz mógł oglądać Wow ujawnić na żywo na YouTube lub Twitchu.

Niestety poza zaproszeniem niewiele się dokucza. Wszystko, co zostało powiedziane, to:

„Z historią w Krainy Cienia dochodząc do konkluzji, nadszedł czas, aby rzucić okiem na to, co czeka bohaterów Azeroth.”

Podczas gdy Blizzard nie mówi zbytnio o swoim ogłoszeniu, przecieki mogły już ujawnić, co nadchodzi.

Wycieki z WoW Dragonflight

Przecieki sugerują, że nowy Wow rozszerzenie można nazwać World of Warcraft Dragonflight.

Ten przeciek pochodzi z uprzejmości WoWHead. Twierdzą, że nie jest to ostateczne, ale nie wydaje się być niedokończonym lub niewykorzystanym żartem primaaprilisowym.

Jeśli chodzi o to, co znaleźli, odkryli nitki w publicznym kodzie witryny internetowej Blizzarda dotyczącej zamówień przedpremierowych Smocze stado. Te zamówienia w przedsprzedaży obejmowały edycję podstawową, heroiczną i epicką.

Oprócz powyższego, WoWHead również wcześniej zbierał dane zaszyfrowanych przedmiotów, które wyglądają jak nagrody z dodatku Deluxe. Przedmioty te obejmowały wierzchowca, zwierzaka i inne przedmioty z efektami zaklęć związanymi ze smokami.

Wreszcie na Reddicie pojawiły się możliwe obrazy Smocze stado grafika. Chociaż przecieki nie są obecnie oficjalne, dobrą wiadomością jest to, że na oficjalne ujawnienie musimy czekać tylko mniej niż tydzień.

W innych wiadomościach, aktualizacja 1.94 Apex Legends na żywo – informacje o łatkach dla PlayStation i XboxŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=188F2254723A4C68A04D5E1F2ACFBEEB&url=https%3A%2F%2Fwww.hitc.com%2Fen-gb%2F2022%2F04%2F13%2Fnew-world-of-warcraft-expansion-announcement-date-time%2F&c=14833601088557966567&mkt=fr-fr