Nowa aktualizacja WoW Seeds of Renewal: Dragon Driving pojawi się w Azeroth 16 stycznia

Przygotuj się na niezapomniane wrażenia z gry dzięki nowej aktualizacji World of Warcraft, która daje ci szansę dosiadania własnego smoka i odkrywania nowych horyzontów w świecie Azeroth.

Dragonflight: Szczegóły aktualizacji 10.2.5

Ujeżdżaj swojego smoka: Eksploruj Kalimdor i Wschodnie Królestwa na grzbiecie własnego smoka dzięki tej nowej łatce, rozszerzającej funkcjonalność lotu smoków po starożytnych regionach Azeroth.

Archiwa Azeroth: Zanurz się w bogatej historii Smoczych Wysp, odkryj sekrety i poznaj mnóstwo wyjątkowych postaci, podróżując przez Spokój Zdrajcy podczas cotygodniowych wydarzeń.

Twierdzenie Gilneasa: Połącz siły, aby pomóc królowi Greymane’owi przywrócić jego dawną chwałę i odzyskać królestwo w epickiej i pełnej wyzwań przygodzie.

Szczegóły poprawki

Bel’ameth: W sercu Szmaragdowego Snu leży Bel’ameth, miejsce do odkrycia, odkrycia ukrytych tam tajemnic i zostania bohaterem, na którego desperacko czeka Kaldorei.

Lochy z towarzyszami: Eksploruj lochy w towarzystwie NPC-ów, którzy będą działać zgodnie z wybraną rolą: tank, healer lub DPS. Towarzysze ci dostosowują się do liczby graczy, zapewniając dynamiczną i ekscytującą rozgrywkę.

Nowe opcje dostosowywania: Uwolnij swoją kreatywność dzięki nowym opcjom dostosowywania swoich postaci, nowym fryzurom i wyglądowi, które wyróżnią Cię w świecie Azeroth.

Wraz z pojawieniem się aktualizacji Seeds of Renewal Patch w World of Warcraft gracze mogą spodziewać się wciągających wrażeń, pełnych przygód i ekscytujących dostosowań, gdy nurkują w przestworzach Azeroth.

Pamiętaj, że 16 stycznia 2024 r. rozpocznie się zupełnie nowa era zabawy i gier w WoW.

Źródło: hardgamer.com