Nowa aktualizacja World of Warcraft: Szmaragdowy Sen!

Następna duża aktualizacja World of Warcraft, zatytułowana Guardians of the Dream, jest już dostępna na publicznych serwerach testowych (PTR). Gracze zostaną przeniesieni do Serca Ysery, znajdującego się w Szmaragdowym Śnie. Ta aktualizacja wprowadza nowy obszar, nowe najazdy i kursy jazdy na smokach. Chociaż gracze mieli już przebłyski Szmaragdowego Snu w całej historii WoW, będzie to pierwszy raz, kiedy będą mogli eksplorować duży otwarty obszar wewnątrz gry MMORPG. Jednak ten obszar jest tylko częścią Szmaragdowego Snu, który jest mniej więcej wielkości całego Azeroth.

Nowa strefa i nowa frakcja

Gracze napotkają nową frakcję w Szmaragdowym Śnie, Strażników Snu, którzy przybywają z własną sławą i nagrodami do odblokowania. Dodatkowo dostępny jest nowy wierzchowiec, Ognista Sowa, którego można zdobyć na poziomie mitycznym po pokonaniu bossa Fyrakk. W nowych zadaniach pojawi się tytaniczny sługa Tyr, a gracze będą odpowiedzialni za ochronę nowego Drzewa Świata zasadzonego przez Tyrande w Szmaragdowym Śnie przed Fyrakkiem i jego sojusznikami, którzy chcą przywłaszczyć sobie jego moc.

Nowy nalot i wydarzenia publiczne

W nowym nalocie gracze wspinają się na młode Drzewo Świata, aby zmierzyć się z Fyrakkiem. Twórcy zapowiedzieli także obecność w tym nalocie sesji jazdy na smokach. Na koniec rajdu gracze będą mieli także możliwość zdobycia nowego legendarnego dwuręcznego topora. Oprócz najazdu w Szmaragdowym Śnie odbędą się trzy wydarzenia publiczne, z których każde będzie prowadzić do następnego. Wydarzenia te przypominają te z Guild Wars 2, gdzie sukces jednego odblokowuje następny.

Wniosek

Guardians of the Dream wnosi do World of Warcraft wiele nowych funkcji, w tym nową strefę, nowy najazd i wydarzenia publiczne. Gracze będą mieli także okazję odkryć nową frakcję, Strażników Snów, a także nowe zadania i nagrody. Pozostaje tylko poczekać na oficjalną premierę tej aktualizacji i przygotować się do zanurzenia się w Szmaragdowym Snie.

Źródło: www.mmobomb.com