Nowa aktualizacja World of Warcraft: Aktualizacja Kapłanów i Zadań – szczegóły i podsumowanie

Nowa aktualizacja do World of Warcraft

Ulepszenia zapewniające lepsze wrażenia

Blizzard wypuścił nową aktualizację do World of Warcraft wraz z dzisiejszym resetem, której celem jest wprowadzenie zmian i aktualizacji, które poprawią doświadczenia dla wszystkich.

Zmiany dla Kapłanów w PvP

Zacznijmy od Kapłanów w PvP. Kradzież myśli zawsze była mieczem obosiecznym. Możesz ukraść zdolności swoich wrogów, ale czasami dzieje się to kosztem twoich własnych mocy. Nigdy więcej ! Blizzard zmienił Kradzież Myśli tak, że nie można jej już anulować i nie będzie już sprawiać, że Kapłani będą uczyć się zaklęć, jeśli już je znają. Cel nadal traci dostęp do skradzionej zdolności, więc narzędzie pozostaje nienaruszone.

Zmiany w misjach

Na froncie zadań nastąpiła niewielka, ale zauważalna zmiana. Verdisa zdała sobie sprawę, że jest w złej pozycji do zadania „Nie zapomnij o niej” i przesunęła się o kilka stóp. Jest to niewielka zmiana, ale powinna sprawić, że ukończenie tego zadania będzie nieco płynniejsze. Dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z WoW Remix: Mists of Pandaria, dostępne są teraz nowe zadania.

Pełną listę zmian znajdziesz poniżej:

Lista zmian w World of Warcraft z 28 maja 2024 r

Gracz kontra Gracz

Kapłan

  • Kradzieży myśli nie można już anulować.
  • Kradzież Myśli nie powoduje już, że rzucający Kapłan uczy się już znanego zaklęcia (przykład: Kapłan Cienia rzucający Wampiryczny Dotyk na innego Kapłana Cienia). Cel Kradzieży Myśli zawsze traci dostęp do skradzionej umiejętności.

Uwagi deweloperów: Te zmiany rozwiązują problem, w wyniku którego kapłani mogli utracić dostęp do istniejących umiejętności po rzuceniu Kradzieży Myśli.

Zadania

Verdisa w końcu zdała sobie sprawę, że zajmuje ważne miejsce w ramach zadania „Nie zapomnij o niej” i przesunęła się o kilka stóp.

Remiks WoW: Mists of Pandaria

W piątek 24 maja zostały wdrożone następujące zmiany:

  • Istnieją teraz trzy nowe zadania, które zapewniają brąz graczom, gdy osiągną poziomy 50, 60 i 70.
  • Nowe misje są dostępne tylko dla graczy, którzy nie zabili wielu Żab Gulp w ciągu pierwszych trzech dni wydarzenia.

Gracze, którzy zabili wiele Żab Gulp w pierwszych dniach wydarzenia, zostali zmienieni. Moc ich Płaszcza Nieskończonego Potencjału została zredukowana do poziomu możliwego do osiągnięcia przez bardzo zaangażowanego gracza.

Źródło: www.futuregamereleases.com