Niestandardowy wierzchowiec World of Warcraft jest tak dobry, że wszyscy chcą go w Dragonflight


World of Warcraft to jedna z najbardziej lubianych serii w branży gier wideo, a to dlatego, że niektóre dodatki, które najbardziej zaskoczyły graczy, pozostały w pamięci wszystkich. Dzięki temu jest dla nas również jasne, że następne rozszerzenie WoW, Dragonflight, nie jest dalekie od oficjalnej premiery.

Jedną z rzeczy, które uważamy za dość niezwykłe, jest to, że podczas gdy wielu oddanych graczy MMO przygotowywało się do nadchodzącego rozszerzenia, inni tworzyli własne, niestandardowe treści dla wierzchowców, które chcieliby, aby zostały dodane do Smoczych Wysp.

Czytaj więcej: 6 zalet technologii Nissan e-POWER i jak…

Teraz fan poszedł o krok dalej i stworzył wierzchowca tak absurdalnego, że Blizzard może być zmuszony do włączenia go do rozszerzenia. Użytkownik Reddita Fishbones06 umieścił swojego niestandardowego wierzchowca na subreddicie WoW, który natychmiast trafił na górę strony. Wierzchowiec to „wierzchowiec mieszkalny gracza” zwany Chodzącą Chatą.

The Walking Cottage to dom, który budzi się do życia, z monstrualnymi nogami, które wyrosły z ziemi. Opis wierzchowca brzmi: „Nie lubisz swojego sąsiada? Podnieś i podróżuj po świecie w swoim przyczepie stacjonarnej, aby znaleźć idealne miejsce na osiedlenie się.” Post wystrzelił na szczyt subreddita z ponad 4500 głosami za. Następnie Fishbones przesłał kolejnego niesamowitego wierzchowca, który stworzyli, tym razem o nazwie Chodząca Chata.

The Walking Hut jest tak samo majestatyczny i piękny jak jego poprzednik, ten wyrosły prosto z pustyni. Fani WoW w sekcji komentarzy poprosili Blizzarda o dodanie tych ogromnych wierzchowców do Dragonflight. Jeden powiedział: „Myślę, że to byłoby świetne jako nowa taksówka. Jakby miał ustaloną ścieżkę i podczas ruchu można robić inne rzeczy. W ten sposób nie musisz nim jeździć, a zabierze Cię tam, gdzie chcesz. To też wygląda niesamowicie!Źródło : https://california18.com/a-world-of-warcraft-custom-mount-is-so-good-everyone-wants-it-in-dragonflight/6491472022/