Niesforni sąsiedzi: World of Warcraft


World of Warcraft (WoW) firmy Blizzard Entertainment to gra typu MMORPG (wieloosobowa gra RPG online). World of Warcraft, fantastyczna gra RPG osadzona w uniwersum Warcrafta, toczy się na kontynencie Azeroth około czterech lat po wydarzeniach z Warcraft III: The Frozen Throne.

23 listopada 2004 roku gra, która została ujawniona w 2001 roku, została udostępniona z okazji dziesiątej rocznicy powstania serii Warcraft. The Burning Crusade (2007), Wrath of the Lich King (2008), Cataclysm (2010), Mists of Pandaria (2012), Warlords of Draenor (2014), Legion (2016), Battle for Azeroth (2018) i Shadowlands ( 2020) to osiem głównych dodatków, które World of Warcraft otrzymał od czasu premiery. Obecnie trwają prace nad dziewiątym rozszerzeniem o nazwie Dragonflight.

Cele Niesfornych Sąsiadów

Zabij 12 Warped Peons, a następnie udaj się do Allerian Post, aby zobaczyć Thelorię Shadecloak.

Opis

Tander jest zakłopotany i zaniepokojony niedawnym pojawieniem się spaczonych orków w ruinach na wschodzie. Natychmiast przystąpili do budowy umocnień i napraw konstrukcji.

„Budowa trwa dzień i noc. Nie możemy sobie pozwolić na czekanie. Wysłałem jednego z moich najbardziej godnych zaufania agentów, aby czuwał. Theloria Shadecloak można znaleźć w pobliżu Allerian Post na północ od Ruin Bonechewer. Najpierw podejmij działania przeciwko swoim pracownikom. Przekaże ci więcej szczegółów”.

Zyski i nagrody

Otrzymasz 90 srebrnych monet i dwie złote monety. Nagrodą za wykonanie tego zadania jest 10 400 doświadczenia, co odpowiada 3g 75s na poziomie 70.

Ukończenie

Wysoki elf kiwa głową. „Chociaż to dobry początek, Bertelm słusznie posłał cię w moją stronę. Znalazłem coś, co może pomóc wyjaśnić, dlaczego są tutaj spaczone orki”. Po pierwszym wydaniu w 2004 roku World of Warcraft odniósł ogromny sukces komercyjny i krytyczny. Szybko wspięła się na pierwsze miejsce wśród gier MMORPG, osiągając szczyt 12 milionów subskrybentów w 2010 roku. Do 2017 roku gra miała ponad 9,23 miliarda dolarów sprzedaży i ponad 100 milionów zarejestrowanych kont, co czyni ją jednym z najbardziej dochodowych filmów w historii. franczyzy gier.

Gra została okrzyknięta przez twórców gier najlepszą grą MMORPG wszechczasów i jedną z najlepszych gier wideo wszechczasów. Zyskał również pochwałę za swoją długowieczność, ponieważ otrzymywał pakiety rozszerzeń i wsparcie programistów przez ponad 15 lat po pierwszym wydaniu.

World of Warcraft Classic, waniliowa wersja gry, została wydana w 2019 roku i pozwala graczom zagrać w podstawową wersję gry, zanim którykolwiek z jej dodatków zostanie udostępniony. Niezapowiedziana mobilna gra spin-off World of Warcraft została anulowana w 2022 roku przez Blizzard i NetEase.

Jeśli interesuje Cię więcej takich artykułów, oto jeden z nich jak kupić zapasy gier Epic?.Źródło : https://www.thereporteronline.net/unruly-neighbors-world-of-warcraft/