Niesamowita grafika ciężarówek WoW fanów World of Warcraft przyciąga wzrok na autostradzie


. 9 godzin temu

Kierowcy ciężarówek uwielbiają ozdabiać swoje pojazdy różnego rodzaju dziełami sztuki i akcesoriami, ale ten fan World of Warcraft wygrywa.

Od dawna tradycją społeczności kierowców ciężarówek było, aby ich pojazd wyróżniał się spośród innych, których można spotkać na drodze. Niektórzy decydują się na umieszczenie elementów z przodu, podczas gdy inni decydują się na zakup ulepszeń niektórych części, aby je wyróżnić.

Jednym ze sposobów, aby naprawdę przyjrzeć się swojej aucie – i nadać projektowi odrobinę osobowości – jest malowanie.

I to może być jeden z najlepszych, jakie widzisz, z grafiką World of Warcraft.

Zamieć

Twórcy World of Warcraft są chwaleni za swoje dzieła sztuki – a ten kierowca zdecydował, że jest tak dobry, że chcieli go umieścić w swojej ciężarówce.

Fan WoW zamienia ciężarówkę w dzieło sztuki

Grafika została zauważona przez Smilts na Reddit, publikując ją na stronie subreddit WoW, aby inni fani mogli ją obejrzeć.

  • Czytaj więcej: Łatka WoW 9.2.7, aby dodać nową funkcję wymiany dla rajdów, lochów i PvP

Powiedzieli: „Dziś rano zobaczyłem ciężarówkę ze sztuką WoW. Najlepszy kąt, jaki mogłem uzyskać.

Jak widać poniżej, ciężarówka została pomalowana na żółto i niebiesko. Na drzwiach wejściowych (po prawej) widnieje wyraźny obraz World of Warcraft.

Jeden zażartował: „Mam nadzieję, że nie zrobiłeś zdjęcia podczas jazdy…”. Jednak plakat Reddit potwierdził, że faktycznie czekali na przystanku na przybycie transportu publicznego.

  • Czytaj więcej: Populacje serwerów WoW Classic w 2022 roku (czerwiec)

Inny członek społeczności powiedział, że to właściwie „świetna reklama” Activision Blizzard, żartując.

Grafiki fanów zawsze znajdują sposób, aby je opublikować na Reddit i być może pewnego dnia ten gracz WoW zda sobie sprawę, że został wyróżniony przez innych graczy.Źródło : https://www.dexerto.com/world-of-warcraft/world-of-warcraft-fans-insane-wow-truck-art-turns-heads-on-highway-1862660/