Nieoczekiwany powrót Sylvanas Windrunner w WoW.

Odkryj najnowszą okazję, aby wcielić się w Sylvanas Windrunner dzięki nowemu transmogowi odkrytemu przez ekspertów z Wowhead! Jeśli tak samo jak ja jesteś wielkim fanem tej legendarnej Królowej Banshee, z radością odkryjesz ten imponujący zestaw zbroi inspirowany epoką sprzed Krain Cieni. Gracze World of Warcraft będą zatem mogli odnaleźć ukochaną sylwetkę Sylvanas z jej imponującymi naramiennikami z wygrawerowanymi czaszkami i fioletowymi rękawicami. Koniec z ciężką, ostrą zbroją z Shadowlands, ten powrót zanurzy Cię w atmosferze Wrath of the Lich King. Wiernie odwzorowano także bogato zdobiony skórzany śliniaczek i kultowe legginsy WotLK.

Te naramienniki mają oczywiście pióra charakterystyczne dla WotLK, a kiedy założysz je na postać krwawego elfa, podobieństwo jest niesamowite. Osobiście, jako gracz Blood Elf Shadow Priest na moim głównym koncie, muszę przyznać, że to najlepsza wiadomość, jaką usłyszałem w tym roku!

Jednak Wowhead nas ostrzega: ten sprzęt obecnie nie jest powiązany z konkretnymi zaklęciami ani zdolnościami, pozostawiając nas w ciemności co do ich przyszłego wykorzystania. Mimo to pozostaję pełen nadziei, bo taka możliwość byłaby dla mnie spełnieniem marzeń maniaka.

Dlaczego jest to dla mnie ważna wiadomość?

Moje pierwsze wielkie przygody w World of Warcraft rozpoczęły się od Mists of Pandaria, ale dopiero po wydaniu Shadowlands mogłem sobie pozwolić na abonament. Chociaż rola Sylvanas w historii WoW-a nie jest najwspanialsza, zakochałem się w jej postaci, grając ponownie w WotLK i Legion, i szczerze żałowałem, że jej los nie potoczył się inaczej.

Ale dość nostalgicznych wspomnień – Mroczna Pani nie aprobuje słabości. Przygotuj się na nowe wyzwania WoW Dragonflight 2.0 dzięki najlepszym dodatkom w grze.A jeśli wahasz się przed powrotem do akcji po przerwie, nasza lista najlepszych postaci z WoW Dragonflight jest po to, aby Cię poprowadzić, szczególnie jeśli chodzi o odkrywanie wspaniałe krajobrazy zupełnie nowego Szmaragdowego Snu.

Źródło: www.bing.com