Nie wyświetlają się paski akcji WoW ElvUI — jak to naprawić


World of Warcraft zawsze był znany ze swojej przyjazności dla modów. Te modyfikacje i dodatki obejmują całą gamę wszystkiego, od pomocników zadań, trackerów, a nawet ulepszeń interfejsu użytkownika. Jednym z bardziej popularnych interfejsów użytkownika w WoW jest ElvUI. Pozwala użytkownikom dostosować interfejs, podobnie jak system w Final Fantasy XIV. Jednak nie ma znaczenia, jak przydatny jest mod, jeśli nie wykonuje podstawowej pracy, takiej jak wyświetlanie pasków akcji.

Paski akcji ElvUI nie wyświetlają się w World of Warcraft

Istnieje kilka metod rozwiązywania problemów, jeśli chodzi o paski akcji, które nie pojawiają się w ElvUI.

  • Najpierw spróbuj sprawdzić, czy dostępna jest aktualizacja ElvUI, zaznaczając przycisk Dodatki na ekranie wyboru postaci. Będzie to w lewym dolnym rogu ekranu. Jeśli tak, zamknij World of Warcraft i uruchom Tukui, aby sprawdzić dostępność aktualizacji, lub przejdź bezpośrednio do strony pobierania ElvUI.
  • Sprawdź, czy nie ma konfliktu z jedną z wielu różnych dostępnych wtyczek ElvUI. Czasami mody nie współgrają dobrze ze sobą i mogą coś zepsuć. Można to sprawdzić, wyłączając wszystkie i ponownie włączając je jeden po drugim, aby znaleźć winowajcę.
  • Jeśli aktualna wersja jest aktualna i nie ma konfliktu z inną wtyczką, sprawdź dokładnie, czy sam pasek akcji nie został przypadkowo wyłączony.
  • Jeśli to nie rozwiązało problemu, sprawdź stronę pomocy technicznej dla ElvUI, aby zobaczyć, czy może to być większy problem, lub prześlij zgłoszenie do pomocy.

Powiązany: Czy będzie sezon WoW Mastery 2? Wszystko, co wiemy

Gracze powinni zawsze być trochę ostrożni, jeśli chodzi o modowanie gry, ponieważ często istnieje znacznie bardziej ograniczony system wsparcia, jeśli w ogóle taki istnieje. Wiele modów jest tworzonych przez pojedyncze osoby lub małe zespoły zapalonych graczy. Tak więc, jeśli coś pójdzie nie tak, znalezienie poprawki może zamienić się w oczekiwanie na poprawkę lub powrót do podstawowej funkcjonalności gry, dopóki poprawka nie zostanie wprowadzona.

Więcej gadżetów World of Warcraft znajdziesz w poradniku WoW Dragonflight – Fifth Challenge of Tyr Ingenuity Guide w Pro Game Guides.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d2ff1775584b519394ce785b0119b7&url=https%3A%2F%2Fprogameguides.com%2Fwow%2Fwow-elvui-action-bars-not-showing-how-to-fix%2F&c=17870626022443808288&mkt=fr-fr