Napraw błędy World of Warcraft WOW51900319 i WOW51900123


World of Warcraft arguable to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych wszech czasów. Jednak ostatnio wielu graczy skarży się, że otrzymują kody błędów i komunikaty. Dlatego w tym artykule będziemy mówić o dwóch takich kodach błędów, WOW51900319 oraz WOW51900123. Zobaczmy więc, jak naprawić błędy World of Warcraft WOW51900319 i WOW51900123.

Co to jest błąd World of Warcraft WOW51900319?

Kod błędu WOW51900319 informuje nas, że Twój komputer nie może połączyć się z serwerem. Może istnieć wiele przyczyn tego samego, takich jak słaby lub powolny Internet, problem z backendem itp. Chociaż uzyskanie błędu jest tak frustrujące, możesz zrobić kilka rzeczy, aby go rozwiązać.

Błąd World of Warcraft WOW51900319

Oto rzeczy, które możesz zrobić, aby naprawić błąd World of Warcraft WOW51900319.

 1. Sprawdź, czy WOW nie działa
 2. Zoptymalizuj sieć pod kątem szybkości
 3. Zresetuj interfejs użytkownika
 4. Sprawdź swoje łącze internetowe
 5. Uruchom ponownie router
 6. Opróżnij DNS, odnów adres IP i zresetuj Winsock

Porozmawiajmy o nich szczegółowo.

1]Sprawdź, czy WOW nie działa

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić przed przejściem do właściwej części artykułu dotyczącej rozwiązywania problemów, jest sprawdzenie, czy serwer World of Warcraft jest wyłączony. Możesz użyć jednego z wykrywaczy puchu lub przejść do oficjalnego uchwytu WOW na Twitterze @BlizzardCzarno i sprawdź, czy inni gracze zgłaszają taki problem. Jeśli po sondowaniu stwierdzisz, że serwer nie działa, musisz chwilę poczekać i pozwolić inżynierowi naprawić problem.

2]Zoptymalizuj sieć pod kątem szybkości

Aplikacja World of Warcraft posiada funkcję o nazwie „Optymalizuj sieć pod kątem szybkości”, który, jak sama nazwa wskazuje, optymalizuje grę tak, aby nie napotykała problemów z siecią. Aby włączyć tę funkcję, wykonaj podane czynności.

 1. Otworzyć World of Warcraft aplikacji w Twoim systemie.
 2. Kliknij System iść do Ustawienia.
 3. Przejdź do Sieci tab i kleszcz Zoptymalizuj sieć pod kątem szybkości.
 4. Na koniec kliknij OK.

Teraz musisz sprawdzić, czy problem nadal występuje.

3]Zresetuj interfejs użytkownika

Czasami problem może wynikać z jakiegoś błędu w interfejsie użytkownika. Aby naprawić ten rodzaj błędu, musimy zresetować interfejs użytkownika. Aby to zrobić, możesz wykonać podane kroki.

 1. Zamknij WOW i przejdź do Battle.net.
 2. Kliknij Opcje > Pokaż w Eksploratorze.
 3. Zostaniesz przekierowany do lokalizacji w Eksploratorze Windows.
 4. otwarty World of Warcraft a następnie folder gry skojarzony z wersją, której dotyczy problem ( _retail_ lub _classic_ ).
 5. Teraz zmień nazwę Pamięć podręczna, interfejs i WTF folderów, dodając do ich nazw „Old” (na przykład Cache staje się „CacheOld”).

Na koniec otwórz grę i sprawdź, czy problem nadal występuje.

4]Sprawdź swoje połączenie internetowe

Jeśli masz słaby lub wolny Internet, możesz zmierzyć się z problemem. Przede wszystkim musimy sprawdzić, czy jest jakiś problem z połączeniem internetowym. Aby to zrobić, po prostu otwórz przeglądarkę i wyszukaj „Test szybkości Internetu’ i użyj jednego z dostępnych narzędzi, aby sprawdzić szybkość swojej sieci.

Jeśli Twój Internet jest wolny, sprawdź inne urządzenie i sprawdź, czy ma ten sam problem. Jeśli wszystkie urządzenia podłączone do tej samej sieci mają problem z Internetem, skontaktuj się z usługodawcą internetowym. W przeciwnym razie musisz sprawdzić nasze rozwiązania, aby naprawić wolny Internet.

5]Uruchom ponownie router

Uniwersalnym lekarstwem na błędy związane z siecią jest ponowne uruchomienie routera. Musisz wyłączyć router na chwilę, zwykle na 10-15 minut, a następnie włączyć go ponownie i sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Uwaga: jeśli jesteś zagorzałym graczem, powinieneś wybrać Ethernet.

6]Opróżnij DNS, odnów adres IP i zresetuj Winsock

Jeśli nic nie działa, powinieneś ponownie uruchomić DNS, IP i Winsock. Musisz otworzyć Wiersz polecenia jako administrator i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami, aby zrobić to samo.

Aby opróżnić DNS

ipconfig /flushdns

Aby odnowić adres IP

ipconfig /release
ipconfig /renew

Aby zresetować Winsock

netsh winsock reset

Po wykonaniu tych wszystkich czynności otwórz World of Warcraft i sprawdź, czy problem nadal występuje.

Co to jest błąd World of Warcraft WOW51900123?

Czasami użytkownicy nie mogą zalogować się na swoje konto WOW i widzą kod błędu WOW51900123. Ten błąd jest nieco rzadki i zwykle występuje z powodu problemów z siecią, po twojej stronie lub z serwera.

Napraw błąd World of Warcraft WOW51900123

Oto rzeczy, które musisz zrobić, aby naprawić błąd World of Warcraft WOW51900123.

 1. Sprawdź serwer WOW
 2. Sprawdź swój Internet
 3. Uruchom ponownie router

Porozmawiajmy o nich szczegółowo.

1]Sprawdź serwer WOW

Jak wspomniano wcześniej, jest to problem z siecią i może się zdarzyć, jeśli serwer nie działa. Musisz więc sprawdzić, czy tak jest w tym scenariuszu. Możesz użyć dowolnego z połączonych detektorów w dół, aby zrobić to samo.

Jeśli serwer nie działa, nie możesz nic zrobić poza czekaniem na naprawę.

2]Sprawdź swój Internet

Inną częstą przyczyną tego błędu jest wolne lub niestabilne połączenie internetowe. Możesz uruchomić sprawdzanie prędkości Internetu lub wykonać następujące polecenie w Wiersz polecenia (jako administrator) aby potwierdzić, że jest to spowodowane powolnym lub niestabilnym Internetem.

ping google.com

Jeśli niektóre pakiety zostaną odrzucone lub jeśli czas TTL jest wysoki, oznacza to, że wystąpił problem z Internetem i musisz naprawić Internet lub zadzwonić do dostawcy usług internetowych.

3]Uruchom ponownie router

Czasami samo ponowne uruchomienie routera może rozwiązać problem, dlatego musimy go ponownie uruchomić i sprawdzić, czy to rozwiązanie działa w twoim przypadku. Po wyłączeniu routera należy odczekać co najmniej 10 minut przed ponownym uruchomieniem routera. Następnie otwórz grę i sprawdź, czy działa.

Dlaczego ciągle jestem rozłączany z serwerem w WOW?

Istnieje wiele powodów, dla których tracisz połączenie z World of Warcraft. Przyczyny te wahają się od słabego połączenia internetowego po korzystanie z VPN.

Ale przede wszystkim powinieneś sprawdzić, czy serwer WOW jest wyłączony, jeśli nie, a następnie rozpocząć rozwiązywanie problemów, wprowadzając drobne poprawki, takie jak usunięcie dowolnego zainstalowanego serwera proxy lub VPN. Następnie sprawdź swoją sieć i potwierdź, że jest stabilna. Powinieneś również zobaczyć inne rozwiązania wymienione w tym artykule, ponieważ większość z nich może rozwiązać problem za Ciebie.

Wymagania systemowe do uruchomienia World of Warcraft

Zawsze powinieneś sprawdzić wymagania gry, zanim zainwestujesz w nią swój czas i pieniądze. Mając to na uwadze, przedstawiliśmy Wam wymagania systemowe, aby uruchomić World of Warcraft.

 • System operacyjny: Windows 11/10/7 64-bitowy
 • Edytor: Intel Core 15-760 lub AMD FX-8100 (minimum), Intel Core i7-4770 lub AMD FX-8310 (zalecane).
 • Pamięć: 4 GB (minimum), 8 GB (zalecane).
 • Składowanie: 70 GB

Jeśli nie znasz konfiguracji swojego komputera, istnieje prosty sposób na zebranie kwestionowanych informacji.

Aby to zrobić, otwórz Biegać za pomocą Wygraj + R, rodzaj „dxdiag”i kliknij OK.

Zobaczysz Narzędzie diagnostyczne DirectX z tego okna możesz zobaczyć konfigurację swojego komputera i sprawdzić, czy twój system jest kompatybilny.

Czytaj dalej: Napraw błąd World of Warcraft WOW51900314.

Napraw błędy World of Warcraft WOW51900319 i WOW51900123Source : https://www.thewindowsclub.com/fix-world-of-warcraft-errors-wow51900319-and-wow51900123