Oficjalny tryb WoW Classic Hardcore już wkrótce – Blizzard ogłasza szczegóły

Oficjalny tryb WoW Classic Hardcore wkrótce dostępny!

Blizzard ogłosił podczas społecznościowego wydarzenia Hardcore, że oficjalny tryb WoW Classic Hardcore jest w drodze. Twórca gry MMORPG chce dać graczom oficjalny sposób gry, który zachowuje ducha idei.

World of Warcraft Classic stale otrzymuje nową zawartość, a teraz gracze będą mieli jeszcze bardziej rozbudowany tryb Hardcore dostarczony przez Blizzarda. „Uzdrowiciele duchów są gotowi” — czytamy na oficjalnym Twitterze WoW. „Nadchodzi oficjalny klasyczny hardcore. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji.

Szczegóły World of Warcraft Classic Hardcore

Szczegóły oficjalnego trybu WoW Classic Hardcore pojawiły się pod koniec zawodów Hardcore Allstars (HCAS) na kanale Sarthe na Twitchu. Oto zestawienie tego, czego można się spodziewać po oficjalnym wydaniu ulubionego trybu społeczności przez Blizzarda:

  • Oficjalne królestwa jednego życia hardcore pojawią się w WoW Classic tego lata
  • Nie można wskrzesić w żadnych okolicznościach
  • Może się zalogować i wchodzić w interakcje jako duch po śmierci
  • Funkcja Pojedynek na śmierć przy użyciu /makgora
  • Zacznie od zupełnie świeżych serwerów

Gracze będą mogli wejść do WoW Classic Hardcore jako duch z „powodów logistycznych”, takich jak przekazanie przywództwa gildii lub interakcja ze znajomymi w królestwie, którzy byli offline, kiedy umarłeś. Blizzard powiedział również, że nie chce dominować ani zmieniać sposobu, w jaki społeczność grał w trybie Hardcore przed oficjalnym wsparciem, tak naprawdę, po prostu wyzwanie kończy się, gdy umrzesz. Tryb Duel to the Death to nowa funkcja w oficjalnych królestwach WoW Classic Hardcore, ponieważ będziesz mógł walczyć z innym graczem na śmierć i życie, jeśli nieporozumienia nie da się rozwiązać samymi słowami.

Streamer Twitcha Zack „Asmongold” zareagował na oficjalne ogłoszenie, więc wszystkie szczegóły, które do tej pory posiadamy, możecie zobaczyć poniżej, a także na naszej powyższej liście. Najpierw będzie to Public Test Realm, po którym Blizzard zbierze opinie i zawęzi zasady i pomysły na WoW Classic Hardcore, zanim oficjalnie wyda go latem tego roku.

Podsumowanie

WoW Classic Hardcore to oficjalny tryb gry w trybie Hardcore, który pojawi się w World of Warcraft Classic tego lata. Gracze będą mieli możliwość wejścia jako duch, a tryb Duel to the Death to nowa funkcja. Blizzard zbierze opinie i zawęzi zasady i pomysły na WoW Classic Hardcore, zanim oficjalnie wyda go latem tego roku.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=646121e15b5e452a91cabedee0ac3a31&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fworld-of-warcraft%2Fclassic-hardcore-announcement&c=4603194990333932124&mkt=fr-fr.