Najlepszy sprzęt do montażu w World of Warcraft


Zamontuj sprzęt jest stosunkowo niszową, ale niezbędną funkcją w World of Warcraft. Chociaż jest dostępny tylko przez małe okienko w interfejsie wierzchowca, wpływ, jaki wierzchowiec ma na twoją postać, jest nadal stosunkowo duży. Każdy element indywidualnego wyposażenia do montażu w World of Warcraft nakłada specjalny efekt bonusowy na twoje wierzchowce, z których wiele może być cennych — zwłaszcza w zawartości solo.

W tej chwili gracze mają do dyspozycji tylko pięć elementów wyposażenia wierzchowca w World of Warcraft, ale każdy z nich ma swoje unikalne cechy i zasługuje na miejsce w twoim ekwipunku. Od chodzenia po wodzie po drastyczne zwiększenie prędkości, każdy element wyposażenia do montażu w Łał ma potencjał, aby ulepszyć twoją kawalerię za pomocą specjalistycznych umiejętności.

Oto wszystkie elementy wyposażenia wierzchowców, które gracze mogą przymocować do swoich wierzchowców w Łał.

Wędkarze Wędkarze Wodni

Efekt: Chodzenie po wodzie
Źródło: Do kupienia od Nat Pagle

Kiedy wierzchowce Wędrowców Wodnych zostały pozbawione wrodzonej zdolności chodzenia po wodzie podczas Bitwa o Azeroth Ten przedmiot stał się celem dla graczy, którzy chcieli używać swoich wierzchowców do przemierzania zbiorników wodnych bez konieczności pływania. Każda klasa w grze uzna ulepszenie Water Strider za przydatne, szczególnie w zawartości solo, gdzie zbiorniki wodne mogą być trudne do przemierzenia. Aby zdobyć przedmiot i sprawić, by Twój wierzchowiec chodził po wodzie, odszukaj legendarnego rybaka Nata Pagle. Można go znaleźć w Krasarang Wilds lub w swoim Garnizonie na Draenorze i sprzedaje Wędkarzy Wodnych Wędkarzy za 50 sztuk złota.

Wygodne barding jeźdźca

Efekt: Zapobiega efektowi oszołomienia podczas jazdy
Źródło: Obróbka skóry

Jeśli chcesz używać swojego wierzchowca bez ogłuszania, spowolnienia lub oszołomienia, Wygodny jeździec jest idealnym wyposażeniem dla wierzchowca, który pozwoli ci brnąć dalej. Ten element wyposażenia wierzchowca może wytworzyć rymarz posiadający co najmniej 165 punktów w Bitwa o Azeroth Kuśnierstwo lub 90 punktów w Krainy Cienia Obróbka skór.

Płyty kopytowe Light-Step

Efekt: Zwiększone zmielone nasiona o 20 procent
Źródło: Czarujące

Płyty kopytowe Light-Step są szczególnie przydatne dla klas, które nie mają żadnych wbudowanych wzmocnień dla swojego wierzchowca w swoich zestawach. Gracze Rycerzy Śmierci i Paladynów nie zobaczą dużego bonusu z Płyt Kopytowych, ale inne klasy będą czerpać z nich duże korzyści. Dodatkowa prędkość jazdy zapewniana przez Hoofplates jest przyjemna w strefach, w których nie możesz latać. Ale jeśli masz możliwość używania latającego wierzchowca, zalecamy wybranie tego podejścia, ponieważ będziesz ogólnie znacznie szybszy.

Siodło

Efekt: Ciągnie spadochron przy zsiadaniu z wysokiego punktu
Źródło: Krawiectwo

Jeśli kiedykolwiek zauważysz, że regularnie spadasz z niewiarygodnie dużej odległości, Saddlechute zapewni, że nie spadniesz na śmierć. Dwie sekundy po zejściu z wysokiego punktu, ten element wyposażenia uruchomi spadochron, aby złagodzić upadek. Saddlechute nie jest szczególnie przydatny dla klas z umiejętnościami, które mogą przerywać spadanie, takich jak mnisi i magowie, ale nadal może być cenny dla praktycznie każdej innej klasy w pewnych sytuacjach.

Nadmuchiwane buty do montażu

Efekt: Chodzenie po wodzie
Źródło: Kowalstwo

Jeśli chcesz pozwolić swojemu wierzchowcowi chodzić po wodzie, ale nie masz natychmiastowego dostępu do ekwipunku Nata Pagle, możesz chcieć spojrzeć na nadmuchiwane buty dla wierzchowców jako alternatywę — zwłaszcza jeśli jedna z twoich postaci jest kowalem z zawodu. Potrzebujesz 150 punktów Kowalstwa w Kul Tiran lub Zandalari, aby wytworzyć nadmuchiwane buty dla wierzchowców. Ale jeśli masz postać, która szlifowała zawód kowalstwa podczas Bitwa o Azeroth Rozszerzenie, będziesz w stanie stosunkowo łatwo uzyskać dostęp do tego elementu wyposażenia.Source : https://dotesports.com/wow/news/the-best-mount-equipment-in-world-of-warcraft