Najlepsze zawody w WoW Dragonflight do szybkiego zarabiania złota


Podróżowanie po krainach Azeroth może być kosztownym przedsięwzięciem. Kupowanie zbroi i sprzętu, naprawa wspomnianego sprzętu, inwestowanie w wierzchowce i kupowanie stworów może szybko się sumować w World of Warcraft. Dragonflight nieco łagodzi napięcie dzięki hojnym sprzedawcom kupującym niepotrzebne przedmioty i stosy złota z nagród za zadania. Ponieważ złoto stało się łatwiejsze do zdobycia, uderzyła inflacja i potrzeba jeszcze więcej złota. Aby to zrekompensować, gracze powinni wybrać profesję w grze, aby zarobić trochę złota. Z ograniczeniem dwóch na postać, które są najlepsze do robienia ciasta?

Jakie zawody przynoszą najwięcej złota w World of Warcraft Dragonflight

Odpowiedzią było i prawdopodobnie zawsze będzie zbieranie zawodów. Konkretnie, zielarstwo oraz Górnictwo są zalecane, ponieważ ich odczynniki są używane przez wiele zawodów. Pozwalają graczom „pasywnie” zbierać odczynniki z węzłów podczas normalnej gry. W przeciwnym razie gracze mogą nawet poświęcić czas na zbieranie określonych zasobów, takich jak ruda drakonium, jeśli uznają, że rynek tego wymaga.

Powiązany: Przewodnik przedstawiciela montażu kobaltu – WoW Dragonflight

Skórowanie jest również solidną opcją, ale nie przyniesie tak dużej ilości złota ze względu na znacznie bardziej specyficzne użycie przez kaletników. W przeciwnym razie, jeśli gracze szukają profesji rzemieślniczej do zarabiania pieniędzy, zalecamy Uroczy. Wynika to z dużego popytu i niskich kosztów początkowych. Dodatkowo zaklinacze mogą odczarować przedmioty w znacznie bardziej wartościowe zasoby. W przeciwnym razie, o ile nie planujesz przejść do profesji rzemieślniczej z konkretnego powodu, zalecamy trzymanie się profesji zbierackich, aby zapewnić sobie dodatkowy dochód.

Aby uzyskać więcej gadżetów World of Warcraft, zapoznaj się z przewodnikiem po zdobywaniu poziomów WoW Dragonflight Inscription w Pro Game Guides.Źródło : https://progameguides.com/wow/best-professions-in-wow-dragonflight-for-making-gold-fast/