Najlepsze zajęcia solowe w WoW: Dragonflight


Przez lata ta popularna gra MMO usprawniała proces zdobywania kolejnych poziomów, aby szybciej wprowadzać graczy w fazę końcową. Mimo to w World of Warcraft: Dragonflight są niezręczne luki, w których szybko awansujesz bez sprzętu, aby wygodnie walczyć z skalującymi się wrogami. Ten problem jest również zaostrzony, gdy grasz klasą, która nie jest najlepsza z zawartością solową.


POWIĄZANE: Sposoby, aby World Of Warcraft: Dragonflight przeszedł od dobrego do świetnego

Nawet gdy jesteś na maksymalnym poziomie, nadal wiele razy będziesz musiał wykonywać zadania w pojedynkę, takie jak szlifowanie nowej reputacji lub cotygodniowe zajęcia. Jeśli jesteś graczem, który ignoruje aspekt gry wieloosobowej i unika działań grupowych w końcowej fazie gry, gra jako klasa, która świetnie nadaje się do treści solo, ułatwi ci życie.

WIDEO DNIA GRACZÓW

6/6 druid

Druidzi mogą przełączyć się na cztery różne specjalizacje obejmujące wszystkie role, w tym zasięg i DPS w walce wręcz. Równoważący Druidzi mogą oczyszczać pola z mobów, rozkładając ich obrażenia w czasie zaklęciami, takimi jak Księżycowy Ogień i Słoneczny Ogień, zanim zniszczą je Upadkiem Gwiazd. Druidzi mają szczęście, że posiadają wiele zdolności użytkowych, które mogą pomóc im przetrwać. Na przykład Oplatające korzenie mogą blokować wrogów w miejscu, a Prowl pozwala ci stać się niewidzialnym.

POWIĄZANE: World Of Warcraft: Dragonflight – na jakim wierzchowcu powinieneś jeździć na podstawie swojego znaku zodiaku?

Jednak Balance Druidzi wymagają umiejętności i przygotowania, aby czerpać pełne efekty. W międzyczasie Druidzi Strażnicy mogą obracać twarzami na klawiaturze, aby uzyskać te same wyniki. Druidzi Strażnicy są znakomici w przyciąganiu wielu mobów za pomocą Księżycowego Ognia, jednocześnie zwiększając ich prędkość ruchu za pomocą Stampeding Roar. Wtedy możesz łatwo radzić sobie z grupami, używając Thrasha i Maula, nie martwiąc się o śmierć z powodu Ironfur i Frenzied Regeneration.

5/6 Wojownik

World Of Warcraft Ochrona Dragonflight Tworzenie postaci wojownika

Dla tych, którzy chcą ciągle naciskać przyciski bez myślenia, nie ma lepszej klasy niż Wojownik. Wojownicy, mistrzowie broni białej, to mobilne klasy zdolne do skakania w bitwie za pomocą Szarży i Heroicznego Skoku. Po dotarciu do celu budują furię, po czym wydają ją na potężne umiejętności, takie jak Szał, a następnie wykańczają cele o niskim zdrowiu za pomocą Egzekucji.

Wojownicy są również biegli w odrzucaniu ciosów w twarz. Arms i Fury mogą rozłupać wielu wrogów, jednocześnie zachowując zdrowie, ale Wojownik Ochrony może to zrobić bez wgniecenia w swoim pancerzu. Wojownik ochrony to najlepsza klasa, jeśli chcesz oznaczyć i zabić wszystkie moby, których będziesz potrzebować do zadania. Kiedy masz do czynienia z elitarnymi mobami, zadawaj obrażenia pojedynczemu celowi, ale ostatecznie pokonasz ich dzięki uporowi i wyniszczeniu.

4/6 Łowca demonów

World of Warcraft Vengeance Demon Hunter przeszedł metamorfozę

Łowca Demonów nie ma przestojów ze względu na ich krótki czas odnowienia, niezawodne utrzymanie i wrodzoną mobilność dzięki zdolności do podwójnego skoku i szybowania. Będziesz musiał bardzo się postarać, aby umrzeć jako Łowca Demonów Zemsty, ponieważ większość umiejętności zadawania obrażeń również pomaga ci przetrwać. Umiejętności takie jak Fel Devastation i Soul Cleave pozwalają zaatakować wielu wrogów, jednocześnie lecząc siebie.

Łowcy demonów spustoszenia mają tę samą mobilność i przeżywalność, ale mogą też topić moby za pomocą obrażeń eksplozywnych. Eye Beam to ogromny czas odnowienia obrażeń z gwarantowanym trafieniem krytycznym dla wielu celów; nawet bez niego Taniec Ostrzy jest głównym źródłem rozszczepiania.

3/6 Mnich

Wow: pandareński mnich stojący na polu z dużym zwierzęciem

Kto potrzebuje magii i broni, kiedy możesz pobić swoich wrogów, zmuszając ich do poddania się? Wyprawa przez Smocze Wyspy z mnichem to pestka, ponieważ ich umiejętności są wydajne i wygodne. Mnisi Windwalker zadają ogromne obrażenia Kopnięciem Wschodzącego Słońca i Ciosem Władcy Wiatrów. Faeline Stomp i Fists of Fury pozwalają ci przebić się przez wielu wrogów, podczas gdy Exel Harm i Touch of Karma zapewniają przeżywalność, aby to znieść.

POWIĄZANE: World Of Warcraft: Dragonflight – Przewodnik po taktyce polowania na Shikaara

Mnisi mogą usuwać przedmioty rzadkie i elitarne za pomocą Dotyku Śmierci, umiejętności wykańczającej, która zadaje ogromne obrażenia pojedynczemu celowi. Jeśli czujesz, że brakuje ci mocy, istoty niebiańskie, takie jak Xuen, Biały Tygrys, pomogą ci w twoich zadaniach. Wreszcie, Mnisi są klasą mobilną dzięki Roll i Tiger Lust.

2/6 Czarodziej

World of Warcraft Demonology czarnoksiężnik z demonami w Townlong Steppes

Czarnoksiężnicy to czarownicy, którzy ujarzmiają moc czarnej magii i demonicznych sługusów. Łatwiej będzie ci grać jako Affliction Warlock lub Demonology Warlock w fazie zdobywania poziomów. Ten pierwszy nakłada wiele zaklęć DoT na wrogów, które osłabiają ich zdrowie. Podczas zadań możesz zastosować zaklęcia rozprzestrzeniające, takie jak Agony i Corruption, zanim użyjesz Malefic Rupture, aby usunąć te przypadłości i zadać dodatkowe obrażenia. Możesz bezpiecznie oznaczyć wiele mobów, ponieważ twój sługa Voidwalker może przyjąć ich agresję.

Jeśli chcesz wędrować po Smoczych Wyspach z armią demonów u boku, możesz wybrać Demonology Warlock. Możesz przywołać wiele demonów w tym samym czasie dzięki zdolnościom takim jak Summon Vilefiend i Call Dreadstalkers. Następnie wzmocnisz swoje przywołania dzięki umiejętnościom, takim jak Uderzenie Duszy i Demoniczna Siła, aby wykonać swoją brudną robotę.

1/6 Łowca

World of Warcraft: Dragonflight — Łowca strzelców wyborowych w walce

Nikogo nie zaskakując, Łowcy zachowują tytuł najlepszej klasy solo w grze. Niezależnie od tego, czy grasz samotnie w trybie klasycznym, czy w sprzedaży detalicznej, Łowcy nie potrzebują przyjaciół, ponieważ mogą oswajać zwierzaki, które będą im towarzyszyć w ich przygodach. Smocze Wyspy pełne są pożytecznych zwierzaków, które mogą za ciebie tankować i walczyć; połącz to z niezrównanymi obrażeniami Łowcy zadawanymi pojedynczym celom, a będą mogli bez wysiłku zabijać elitarne moby.

Łowca bestii w pełni wykorzystuje swoje zwierzaki, wzmacniając je takimi umiejętnościami, jak Rozkaz zabijania i Rozlew krwi. Ponieważ ich zwierzaki są bardziej niż zdolne do samodzielnego radzenia sobie, Łowcy Bestii mogą oznaczać inne moby swoją wrodzoną mobilnością, aby strzelać w ruchu. W trudnej sytuacji Łowcy mogą odskoczyć do tyłu za pomocą Wycofania się, uciec za pomocą Aspektu Geparda lub unieruchomić wrogów za pomocą Zamrażającej Pułapki. Kiedy wszystko inne zawiedzie, Łowcy mogą udawać śmierć, aby odrzucić wszystkie skierowane przeciwko nim groźby.

DALEJ: World Of Warcraft: Dragonflight – All Dungeons, RankingŹródło : https://www.thegamer.com/world-of-warcraft-wow-dragonflight-best-solo-questing-classes/