Najlepsze wzmocnienie WoW Classic wreszcie powraca

Wreszcie nadszedł słynny powrót WoW Classic z nową, ekscytującą funkcją. To najlepsze wzmocnienie w grze, Radosne Podróże. Niezależnie od tego, czy planujesz wziąć udział w kolejnym nalocie na Icecrown Citadel, czy też masz dość umierania w WoW Classic Hardkor i chcesz eksplorować teren bez ciągłego strachu przed śmiercią, to wzmocnienie jest dla Ciebie.

Lepsze wrażenia z Joyous Journeys

Joyous Journeys pojawiło się po raz pierwszy przed premierą WoW WotLK Classic i zapewnia o 50% więcej doświadczenia graczom do poziomu 80. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą spędzać godzin na najazdach lub przechodzeniu przez mityczne lochy. Jako gracz z ograniczonym czasem naprawdę brakowało mi tego wzmocnienia.

Długo oczekiwany powrót

Blizzard usunął to wzmocnienie wraz z premierą WoTLK Classic, co bardzo zirytowało społeczność. Teraz powrócił i biorąc pod uwagę dużą liczbę zgonów w WoW Classic Hardkor, powiedziałbym, że pojawił się we właściwym czasie.

Blizzard pisze: „Drogi w Northrend są oblodzone i pełne niebezpieczeństw. Aby pomóc Ci kontynuować podróż, gracze skorzystają ze wzmocnienia doświadczenia Radosne Podróże, które zwiększy zdobywane doświadczenie o 50% dla wszystkich graczy do poziomu 80! »

Możesz aktywować lub dezaktywować wzmocnienie, odwiedzając odpowiedniego karczmarza w Dalaranie, Orgrimmarze i Stormwind. Należy pamiętać, że to wzmocnienie dotyczy tylko WoW Classic, a nie WoW Retail czy WoW Classic Era.

Ciesz się nim, póki tu jest

W tej chwili wzmocnienie Joyous Journeys w WoW Classic jest dostępne „do odwołania”, co oznacza, że ​​prawdopodobnie zostanie w pewnym momencie usunięte.

Zatem cieszcie się – w końcu to idealny moment, biorąc pod uwagę sukces WoW Classic Hardkor. To ekscytujący czas dla WoW Classic, a Joyous Journeys jest kluczem do wzięcia w nim udziału bez martwienia się, że zostaniesz w tyle.

Jeśli zdecydujesz się na wkroczenie nową postacią, polecam zapoznać się z naszym przewodnikiem Afflection Sorcerer w WoW Classic, jeśli lubisz atakować z dystansu, lub naszym przewodnikiem Death Knight w WoW Classic, jeśli chcesz ponownie przeżyć podbój Icecrown Citadel w styl.

Źródło: www.pcgamesn.com