Najlepsze talie Barona Rivendare’a w Warcraft Rumble

Najlepsze strategie talii dla Barona Rivendare w Warcraft Rumble

Od swojego debiutu Warcraft Rumble odniósł ogromny sukces na urządzeniach mobilnych, oferując wiele sposobów grania.Jeśli chcesz dowodzić nieumarłymi, na pewno zechcesz rzucić okiem na najlepsze talie Barona Rivendare. Odkryj nasze rekomendacje poniżej.

Standardowa talia dla Barona Rivendare w Warcraft Rumble

Jeśli chcesz faworyzować niedrogie postacie, takie jak Ghoul i Gryphon Rider, ta talia skupiająca się na Baronie Rivendare jest dla Ciebie. Użyj jego zdolności Grave Shiver, aby okresowo przyzywać Szkieletowych Magów zamiast zwykłych wojowników. Te niedrogie karty zapewniają zawsze wyjątkową siłę, a postacie takie jak Łowczyni zadają niesamowite obrażenia siłom wroga.

Alternatywna talia dla Barona Rivendare w Warcraft Rumble

Z drugiej strony, jeśli szukasz talii oferującej większą siłę do poruszania się po alejach, ta druga talia jest dla Ciebie. Jednak średni koszt tych kart będzie znacznie wyższy niż w przypadku pierwszej talii, co wiąże się z ryzykiem i nagrodami. Ta talia zawiera również zaklęcia takie jak Zamieć, które będą korzystne przy rzucaniu kart takich jak Nekromanta u boku Barona Rivendare.

Źródło: www.pcinfestation.com