Najlepsze talenty Renda Blackhanda w Warcraft Rumble

Odkryj najlepsze talenty Renda Blackhanda w Warcraft Rumble

Wykorzystuj zdolności Czarnej Ręki w Warcraft Rumble

Rend Blackhand ma trzy talenty w Warcraft Rumble: Scale and Steel, Flaming Soul i Legionnaire. Każdy talent oferuje konkretne korzyści, które należy wziąć pod uwagę budując swój zespół.

Najlepsze talenty Renda Blackhanda w Warcraft Rumble

Najlepsze talenty Renda Blackhanda w Warcraft Rumble to Scale and Steel i Flaming Soul. Talent Łuska i Stal sprawia, że ​​jesteś wytrzymały w powietrzu i zapewnia dodatkowy pancerz, gdy jesteś na ziemi. Talent Płonąca Dusza pozwala zadawać obrażenia wrogom za pomocą bomby obszarowej (AoE) po wycofaniu się.

Jednak Scale and Steel jest preferowanym wyborem spośród najpopularniejszych, darmowych i przyjaznych dla początkujących wersji. Jeśli chcesz mieć więcej pancerza lub trudniej go zabić, wybierz Scale and Steel, ponieważ Rend staje się niezwykle trudny do pokonania za pomocą tego talentu. Jeśli jednak nie obawiasz się śmierci i chcesz zadać jak najwięcej obrażeń, wybierz Płonącą Duszę.

Jeśli grasz w PvE, Scale and Steel będzie najlepszą opcją, a jeśli grasz w PvP, najlepszą opcją będzie Flaming Soul. Osobiście wolę Scale i Steel, ponieważ są one trwalsze, ponieważ gram mniej PvP. To sprawia, że ​​trudniej mnie wyeliminować wśród innych graczy.

Rend jest jednym z najlepszych przywódców Blackrock na początku gry w Warcraft Rumble, więc wybór najlepszego talentu w zależności od sytuacji ma kluczowe znaczenie.

Źródło: www.bing.com