Najlepsze specjalizacje alchemiczne w WoW Dragonflight


W Świat Warcrafta, profesje to świetny sposób na zarobienie dodatkowego złota i zapewnienie graczom dodatkowej zawartości. Alchemia to jedna z trzynastu profesji dostępnych w najnowszym dodatku, Smocze stado, który oferuje potencjał użytkowy i złotniczy.

Podobnie jak inne profesje, alchemia otrzymała kilka zmian w tym rozszerzeniu do eliksirów i fiolek, zwanych teraz fiolkami, oraz wprowadzenie specjalizacji. Specjalizacje dają graczom większą swobodę w rozwijaniu swoich umiejętności w dowolny sposób. Gracze mogą ostatecznie opanować wszystkie specjalizacje w ramach wybranej profesji, kontynuując jej poziom.

Ponieważ Punkty Wiedzy są trudne do zdobycia i nie można ich dostosować, dobrze jest wiedzieć, jakie specjalizacje alchemiczne są najlepsze, zanim zaczniesz rozwijać tę profesję. Jakie są więc najlepsze specjalizacje alchemiczne? WoW Dragonflight?

Najlepsze specjalizacje alchemiczne w Smocze stado, wyjaśnione

W ramach alchemii gracze mogą wybierać spośród trzech specjalizacji; Mistrzostwo fiolek, mistrzostwo eliksirów i teoria alchemii.

W Potion Mastery możesz zdobywać bonusy za spożywanie mikstur Dragon Isles, takie jak zwiększone leczenie lub prędkość poruszania się. Mistrzostwo w miksturach poprawia również twoje umiejętności alchemiczne i zapewnia umiejętności rzemieślnicze, multicraft, zaradność i inspirację. Możesz także nauczyć się przepisów, takich jak Zaawansowane eksperymenty z miksturami, które pozwalają eksperymentować z lotnymi odczynnikami, aby odkryć nowe przepisy na mikstury. Wybierz Mistrzostwo eliksirów, jeśli chcesz uzyskać dodatkowe bonusy z mikstur Smoczej Wyspy.

Phial Mastery to specjalizacja, która zapewnia ulepszone możliwości rzemieślnicze i wydłuża czas działania ampułek do dwóch godzin. Możesz także poprawić swoje ogólne umiejętności alchemiczne i zwiększyć umiejętności rzemieślnicze, Inspirację, Zaradność i Multicrafting. Jedną z najlepszych cech tej specjalizacji jest jednak to, że możesz nauczyć się zaawansowanego eksperymentowania z ampułkami. Zaawansowane eksperymenty z ampułkami umożliwiają eksperymentowanie z lotnymi odczynnikami w celu odkrycia nowych receptur fiolek. Wybierz Phial Mastery, jeśli planujesz tworzyć treści PvE, takie jak mity i najazdy, i chcesz, aby twoje ampułki starczyły na dłużej.

Teoria alchemii koncentruje się na wytwarzaniu umiejętności drugorzędnych, uczy nowych przepisów, ulepsza transmutacje oraz zmniejsza kary i negatywne skutki używania niektórych toksycznych mikstur i fiolek. Możesz także zyskać ulepszenia wszystkich drugorzędnych umiejętności rzemieślniczych i nauczyć się przepisów, takich jak Brood Salt, która zwiększa inspirację o 50 i szybkość wytwarzania o 20 procent podczas wytwarzania. Jeśli więc lubisz rzemiosło i chcesz więcej złota, wybierz Teorię alchemii.

Chociaż do wyboru są trzy specjalizacje alchemiczne, najlepsze specjalizacje alchemiczne Wow Smocze stado są określane przez twoje cele i to, czego oczekujesz od zawodu alchemika.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a77d9b2800419fa8c79da2d07428aa&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fbest-alchemy-specializations-in-wow-dragonflight&c=15493246782471348759&mkt=fr-fr