Najlepsze rajdy Legacy w World Of Warcraft do gry solo


Rajdy w World of Warcraft to dla wielu graczy decydująca czynność w końcowej fazie gry. Znajdziesz tam najlepszy sprzęt i najrzadsze przepisy na wytwarzanie. Niezależnie od tego, czy jest to część gildii, czy grupa Poszukiwania, prędzej czy później zorientujesz się, że ich obserwujesz.


Powiązane: Rzeczy do zrobienia codziennie po osiągnięciu maksymalnego poziomu w WoW

A co jeśli nie lubisz rajdów? Może wolisz PVP od PVE lub wolisz kolekcjonować zwierzaki, dziękuję bardzo. Cóż, jest więcej powodów do najazdów niż tylko zbieranie sprzętu z gry końcowej. Starsze rajdy pochodzą z poprzednich rozszerzeń i często można je przeprowadzać w pojedynkę dzięki podniesionym limitom poziomów. Pomiędzy osiągnięciami, tytułami, wierzchowcami i niektórymi naprawdę zapierającymi dech w piersiach widowiskami, istnieje wiele powodów, by wrócić do tych klasyków.

WIDEO DNIA GRACZÓW

10/10 Świątynia Ahn’Qiraj: Niesławny AQ40

Świątynia Ahn’Qiraj, bardziej znana jako AQ 20 i AQ 40, zdefiniowała zawartość „post-game” dla Vanilla WoW. Po osiągnięciu maksymalnego poziomu, chociaż było kilka rzeczy do zrobienia, dla wielu twoim nowym celem było pokonanie tego potwora. Jednak obecnie nie robią już nawet 40-osobowych rajdów. Już choćby z tego powodu warto spacerować po korytarzach tej starożytnej świątyni.

Jednak nie byłoby to całkowicie tego warte bez odrobiny skarbu, prawda? Jako bonus, oczyszczanie wrogich grup będzie miało szansę na upuszczenie jednego z czterech chrząszczy, których można ujeżdżać. Chociaż jest mały haczyk. Można na nich jeździć tylko w rajdzie, ale nadal liczą się do osiągnięcia w kolekcji wierzchowców. Już samo to czyni je wartościowymi dla kolekcjonerów.

9/10 Legowisko Onyxii: Kto nie chce smoka?Latający smok Onyxia w grze wideo World of Warcraft

Kolejny klasyczny rajd; Onyxia’s Lair została przerobiona na poziom 30 w rozszerzeniu Shadowlands. To dobra wiadomość. Lepszą wiadomością jest to, że ten rajd jest naprawdę krótki. Tunel, zakręt i boss. To wszystko. Trudny szef na jej dzień, ale taki, który zdekonstruujesz z chirurgiczną precyzją, jeśli przekroczysz oczekiwania tylko o dziesięć poziomów.

Powiązane: Najbardziej pamiętne zadania z WoW Classic

Za twoje wysiłki zostaniesz nagrodzony porządną kupką złota, a także szansą na kilka rzadkich przepisów. W tym momencie nie są one zbyt istotne dla poziomu, ale będą się dobrze sprzedawać tym, którzy chcą wypełnić swoje książki kucharskie. Prawdziwym skarbem jest mała szansa dla Onyxii na upuszczenie latającego wierzchowca wzorowanego na niej. To bardzo mała szansa, ale taką, którą możesz powtarzać co tydzień.

8/10 Ulduar: Horror Lovecrafta

Algalon sięgający po kulę ziemską w grze wideo World of Warcraft

Ulduar to pierwszy rajd, który można polecić tylko na podstawie fabuły. Dla tych, którzy nie są wtajemniczeni w świat WoW, planeta Azeroth była dawno temu rządzona przez przerażające horrory bezpośrednio inspirowane przez HP Lovecrafta. Ci Starzy Bogowie byli tak potężni, że wypaczali twoje zrozumienie ich istnienia. Yogg-Saron od dawna jest zapieczętowany w Ulduarze, ale jego pieczęć słabnie.

Przyjęcie płaszcza, by pokonać tysiącletnie zło, wydaje się wspaniałe i wspaniałe. Samotne pokonanie bossów bez umierania nagrodzi cię kilkoma tytułami na różnych poziomach trudności. Sam finałowy boss zaoferuje ci również szansę na kolejnego latającego wierzchowca, jeśli pokonasz go w określony sposób. To rzadkie, ale warte podróży.

7/10 Karazhan: impreza życia

Kilku NPC stojących w zakrzywionym korytarzu w grze wideo World of Warcraft

To bardzo szczególny wpis. Dawny rajd, przekształcony w loch wysokiego poziomu, Karazhan jest czarodziejską wieżą poprzedniego strażnika Azeroth. Wyrażenie „wieża czarodziejów” powinno mówić samo za siebie. Bajki stają się rzeczywistością, umarli urządzają przyjęcie, a twoim celem jest zniszczenie każdej jego części. Jest tego też całkiem sporo. Prawdopodobnie najdłuższy rajd w grze.

Po pierwsze, będziesz mógł zrabować wiele rzadkich przedmiotów do przebierania się od personelu i imprezowiczów. Nie byłby to rajd bez wierzchowca, a wierzchowca Karazhana może upuścić pierwszy boss. Karazhan będzie sprawdzianem nawet dla postaci na wysokim poziomie, ponieważ oprócz wrogów czekają na Ciebie zagadki. Karazahn zawsze będzie jedynym w swoim rodzaju przeżyciem.

6/10 Stopiony rdzeń: definicja dziedzictwa

Laval Giant Ragnaros wymachujący buławą w grze wideo World of Warcraft

Molten Core to jeden z najstarszych rajdów w WoW. Przez pewien czas był to funkcjonalnie ostatni najazd i samo to jest warte uznania, ale ten wpis będzie pierwszym, który omawia transmogryfikację – akt zaklinania zbroi lub broni, aby wyglądała jak inna.

Stopiony rdzeń ma kilka elementów, które warto zrabować ze względu na ich wygląd. Czarujący mogą znaleźć oszałamiająco wyglądającą laskę, a użytkownicy walczący w zwarciu mogą znaleźć dwa szczególnie specjalne przedmioty: maczugę lawową ostatniego bossa oraz przedmiot questowy dla prawdopodobnie najsłynniejszego miecza w grze – Furii Gromu, Błogosławionego Ostrza Poszukiwacza Wiatru.

5/10 Twierdza Burzy: elficki styl z feniksem

Latający feniks Al'ar w grze wideo World of Warcraft

Dobrze znany rajd dla wielu hodowców rzadkich przedmiotów, Tempest Keep jest przeznaczony dla poziomu 30 i można go łatwo wyczyścić na poziomie 40. Jest również cudownie krótki. Jest to przyjemne, ponieważ będziesz przeprowadzać ten rajd wiele, wiele razy, jeśli chcesz mieć najrzadsze przedmioty, jakie twierdza ma do zaoferowania.

Przy żałośnie niskim wskaźniku wypadania wynoszącym 1,7 procent, Ashes of Al’ar to piękny wierzchowiec feniks stworzony wyłącznie z ognia! Zdobycie tego wierzchowca będzie wymagało cierpliwości, ale warto. Aby zrekompensować ci to podczas szlifowania, fioletowe przedmioty rzadkości są jednymi z ładniejszych przedmiotów do transmogowania w grze. Kunszt Wysokich Elfów tworzy tylko najlepszą broń.

4/10 Legowisko Czarnoskrzydłych: Więcej smoków!

Latający smok Nefarian w grze wideo World of Warcraft

Blackwing Lair to kolejny najazd praktycznie przeznaczony do farmowania. Tym razem będziesz zbierać złoto i materiały. Większość wrogów w tym rajdzie to smoki, które po oskórowaniu upuszczają smocze łuski i różne rodzaje skóry. Materiały te można wykorzystać w przepisach lub sprzedać za fajną monetę.

Mówiąc o przepisach; kilkanaście może spaść z różnych bossów, aby wypełnić książki kucharskie lub sprzedać w domu aukcyjnym. Na koniec grzechem byłoby nie wspomnieć, że ten rajd jest kontynuacją poszukiwań legendarnej Furii Pioruna, Błogosławionego Ostrza Poszukiwacza Wiatru!

3/10 Czarna świątynia: tragedia, której można uniknąć

Czarna Świątynia widziana z daleka w grze wideo World of Warcraft

Kolejny rajd pełen wiedzy, który warto przeżyć, Black Temple, był finałem Burning Crusade, w którym gracze pochowali upadłego antybohatera, Illidana Stormrage. Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci Sojuszu i tragedia z najprawdziwszej definicji.

Powiązane: Raidy WoW, które chcielibyśmy przeżyć jeszcze raz

Aby zbadać Czarną Świątynię, możesz zdobyć kilka tytułów, a także przyzwoity sprzęt godny transmog. Oczywiście przedmiotem zazdrości wielu graczy są unikalne bliźniacze ostrza Illidana. Teraz zdegradowany tylko do klasy Łowcy Demonów, najpierw będziesz musiał zdobyć jego ostrza w normalnym rajdzie, zanim weźmiesz udział w wydarzeniu chodzenia w czasie dla transmogów.

2/10 Naxxramas: Nekropolia w ruchu!

Bitwa Lisza i Rycerza Śmierci w grze wideo World of Warcraft

Naxxramas słynie z wielu rzeczy. Przede wszystkim jest niesamowicie długa. Robienie tego nalotu przez wiele dni nie jest nierozsądne, chyba że naprawdę uczestniczysz w krucjacie przeciwko nieumarłym. Podobnie jak wiele zwykłych rajdów, był tak popularny, że został przerobiony na potrzeby późniejszego rozszerzenia, Wraith of the Lich King.

Teraz jest to rajd na poziomie 30. Gracze mogą wygodnie grać w pojedynkę na poziomie 40-45, ale nie zdziw się, jeśli nie poradzisz sobie z większymi mobami do poziomu 50. Na twoje kłopoty możesz zrabować garść nekrotycznie wyglądających sprzęt transmogowy i tytuły takie jak The Immortal.

1/10 Cytadela Lodowej Korony: Pochowanie Księcia

Król Lisz siedzi na tronie w grze wideo World of Warcraft

Dla wielu graczy Ice Crown Citadel to najlepszy rajd wszechczasów i czasami trudno się z tym nie zgodzić. ICC było finałem bardzo chwalonego Wraith of the Lich King. Jest rzeczą oczywistą, że każdy element tego rajdu jest wart przeżycia. Już sama historia może wzruszyć do łez.

Jeśli chodzi o namacalne nagrody, nie zabraknie stylowego sprzętu transmogowego, w tym poszukiwanie upragnionego Shadowmourne. Jest też mnóstwo tytułów do zdobycia. Wreszcie, sam Król Lisz może zostawić ci swojego wierzchowca Frostcharger. Po tym wszystkim może się okazać, że nadal prowadzisz ten rajd tylko po to, by powiedzieć, że to zrobiłeś.

Dalej: Najlepsze lokalizacje do ustawienia HearthstoneŹródło : https://www.thegamer.com/world-of-warcraft-best-legacy-raids-solo/