Najlepsze miejsca do zbierania rudy drakonium w WoW Dragonflight | Przewodnik po hodowli rudy drakonium


World of Warcraft Dragonflight drastycznie zmienił wiele funkcji znanej od dawna gry MMO, w większości przebudowując system zawodów. Profesje, które są teraz znacznie bliższe klasom, wymagają od graczy wybierania specjalizacji i aktywniejszego angażowania się w rzemiosło, aby podnosić swoje umiejętności. Niezmiennym aspektem jest jednak gromadzenie materiałów niezbędnych do realizacji przepisów i zamówień.

Podobnie jak w poprzednich rozszerzeniach, gracze spędzą znaczną ilość czasu na przeszukiwaniu nowego kontynentu i stref w poszukiwaniu materiałów. Dla kowali i górników dostępne są dwa nowe rodzaje rud, które gracze mogą znaleźć na Smoczych Wyspach, w tym Serevit i Draconium. Oba są niezbędne do ukończenia przytłaczającej większości przepisów i na szczęście są również szeroko dostępne w wielu nowych strefach rozszerzenia.

Związane z: Wow gracz odkrywa najszybszą ścieżkę zdobywania poziomów w Dragonflight

Jeśli nie chcesz spędzać godzin na bezcelowej wędrówce po wyspach w poszukiwaniu rudy drakonium, oto trzy trasy, które zawierają ogromne ilości obu rodzajów rud.

Najlepsze miejsca do hodowli rudy drakonium

Budzące się brzegi

Zrzut ekranu przez Dot Esports

Waking Shores można podzielić na dwie mniejsze trasy, jedną na północnym wschodzie, a drugą bardziej centralnie, lub można ją rozszerzyć na jedną większą pętlę całej strefy. Jako pierwsza strefa na Smoczych Wyspach, byłaby to dobra trasa do biegania, jeśli starasz się utrzymać poziom swojej profesji na poziomie swojego rzeczywistego poziomu.

Trasa Równin Ohn’ahran

Zrzut ekranu przez Dot Esports

Równiny Ohn’ahran to drugi główny region, który większość graczy odwiedzi podczas początkowych wypraw na Smocze Wyspy. Strefę tę wyznacza łańcuch górski, w którym znajduje się wiele rud, idealnych do ekspedycji górniczych.

Rozpiętość Azure

Zrzut ekranu przez Dot Esports

Po raz kolejny górnicy poszukujący rudy drakonium będą musieli trzymać się górskich parametrów regionu, od czasu do czasu zanurzając się w rzekach regionu. Biorąc pod uwagę, że ta trasa prowadzi przez wiele głównych lokalizacji, gracze mogą być zmuszeni do odparcia kilku silnych grup mobów, aby zdobyć rudę.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638e46eaab0949708cae3baf87114c63&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fbest-places-to-farm-draconium-ore-in-wow-dragonflight&c=834433354938310544&mkt=fr-fr