Najlepsze lochy do levelowania w WoW: Wrath of the Lich King Classic


Zdobywanie poziomów przez lochy jest prawdopodobnie najpopularniejszym sposobem zdobywania doświadczenia w World of Warcraft Klasyczny. Przebijanie się przez instancje w szybkim tempie, farmienie mobów, tylko po to, by je od razu uruchomić i zrobić to ponownie, jest skutecznym (choć nudnym) sposobem na awansowanie twojej postaci.

Kiedy szalony pęd do poziomu 80 zaczyna się wraz z premierą Gniew klasyczny 26 września Power-levelers z pewnością będą prowadzić lochy przez cały czas trwania rozszerzenia. W lochach mobów jest mnóstwo, a inni gracze nie będą bezpośrednio konkurować z tobą o szansę na zdobycie doświadczenia. Wszystko, co uprawiasz, należy wyłącznie do Ciebie i innych członków Twojej grupy.

Prawie każda strefa w Gniew klasyczny ma co najmniej jeden loch, którego gracze mogą użyć, aby przyspieszyć proces zdobywania poziomów. Nawet jeśli jesteś standardowym levelerem i używasz questów jako głównego źródła doświadczenia, lochy mogą być dobrym sposobem na rozbicie rzeczy. Wiele lochów oferuje nawet zadania, które dodatkowo zwiększają twoje doświadczenie.

Oto niektóre z najlepszych Gniew klasyczny lochy do ukończenia, jeśli chcesz szybko zdobyć doświadczenie i szybko awansować do poziomu 80.

Twierdza Utgarde

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Utgarde Keep to pierwsze lochy, z jakimi prawdopodobnie spotkają się gracze podczas swoich podróży po Northrend, a dla tych, którzy chcą utrzymać swoje doświadczenie zdobyte wyłącznie poprzez grindowanie lochów, powinno służyć jako niezawodne źródło doświadczenia we wczesnych latach 70-tych. Twierdza Utgarde powinna być miejscem, w którym doświadczenie jest obfite, aż do poziomu 73, kiedy doświadczenie na farmie byłoby bardziej efektywne w innym lochu.

Twierdza Drak’tharon

Z wrogami zaśmieconymi w lochach, Twierdza Drak’tharon w Zul’Drak jest jedną z bogatszych w doświadczenie instancji w Gniew klasyczny. Każdy z pięciu bossów ma między sobą litanię śmieciowych mobów, które możesz łatwo farmić, aby zdobyć doświadczenie w każdym biegu. Dodatkowo, biegi nie powinny zająć ci tak długo w tym lochu, ponieważ jest to stosunkowo szybka instancja do przebicia.

Sale z kamienia

Chociaż środkowa część Halls of Stone może być stosunkowo czasochłonna, szczególnie podczas przedzierania się przez spotkanie z Brannem Bronzebeardem, loch wciąż ma wystarczająco dużo wrogów, co może sprawić, że warto poświęcić trochę czasu podczas zdobywania poziomów.

Nexus

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Jako jeden z najdłuższych lochów w Gniew Króla Lisza, Nexus z łatwością ma jedne z największych doświadczeń, jakie można zdobyć we wszystkich lochach dodatku. Dzięki trzem oddzielnym skrzydłom, przez które można przejść, loch powinien zapewnić ci zajęcie i konsekwentne zdobywanie doświadczenia. Nexus jest optymalny dla graczy awansujących na kilka pierwszych poziomów dodatku i jest łatwo dostępny dla tych, którzy wybrali Borean Tundra jako swoją strefę startową w Northrend.

Sale Błyskawic

Pod koniec twoich podróży w Northrend, Halls of Lightning staną się dostępne do ukończenia. W tym lochu znajdują się niezliczone moby biegające po holu wejściowym lochu, a jeszcze więcej poza sekcją Iron Crucible lochu, aż do komnaty ostatniego bossa.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=632bacc0a2d843d3b78122452a2bb262&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fbest-dungeons-for-leveling-in-wow-wrath-of-the-lich-king-classic&c=36316561969466628&mkt=fr-fr