Najlepsze letnie oferty WoW: rabaty do 65%!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z World of Warcraft z ostatniego tygodnia!

Skorzystaj ze wspaniałych ofert podczas letniej wyprzedaży WoW

Zaoszczędź do 65% na niesamowitych oszczędnościach podczas letniej wyprzedaży WoW i weź udział w odważnych przygodach w światach postępów World of Warcraft® i World of Warcraft® Classic z 33% rabatem na zwiększenie poziomu i zaoszczędź 30% na transferze postaci i zmianie frakcji , Pakiety zmiany rasy i zmiany imienia.

Działaj szybko; Oferty te wygasną po 1 lipca 2024 r.

Przygotuj się na lato!

Ostatnia szansa na zdobycie pakietu Witamy w Azeroth

Rozpowiadaj dalej i zaproś starych znajomych oraz nowych przybyszów do Azeroth, gdzie mogą wyruszyć w niesamowitą podróż i cieszyć się najnowszą zawartością dzięki pakietowi Witamy w Azeroth, dostępnemu do 23 czerwca.

Kupujący otrzymują wszystko, czego potrzebują, aby rozpocząć swoją przygodę, w tym doceniony przez krytyków dodatek World of Warcraft: Dragonflight.

60 dni gry

Rozszerzenie Dragonflight

Awans postaci do poziomu 60

Odblokuj niekończące się wyprawy po magicznym krajobrazie i wielu grach. Eksploruj Wyspy Smoków i odkryj starożytne tajemnice, aby przygotować się na Wewnętrzną Wojnę. Stwórz postać Timerunnera i zdobądź potężne łupy w World of Warcraft Remix: Mists of Pandaria®. Bądź świadkiem zniszczenia Deathwinga i stawiaj czoła niemożliwym do pokonania przeszkodom w Cataclysm Classic™. Staw czoła nowym wyzwaniom przeciwko starym wrogom w światach WoW® Classic: Season of Discovery i Hardkor.

Kup Teraz

Rozpal swoje lato dzięki Midsummer Fire Festival!

Weź udział w najgorętszej imprezie roku od 21 czerwca do 5 lipca. Święto Ognia w środku lata niesie ze sobą różnorodne zajęcia i nagrody, które rozświetlą lato w Azeroth.

Nowość w tym roku w Dragonflight

Szef wydarzeń świątecznych

Skorzystaj z Wyszukiwarki grup (I), aby przyłączyć się do spotkania z Ahune i zaoferować Ci torbę z towarami orzeźwiającymi (zawierającą świąteczne łupy) jako codzienną nagrodę. Jest to dostępne dla postaci z poziomem 10 i wyższym.

Zaktualizowany system łupów

Nowa personalizacja Skyriding: Zbroja Wylderdrake’a na klifie

Zmieniamy sposób działania nagród w postaci łupów dla szefa wydarzenia świątecznego. Znacząco zwiększyliśmy częstotliwość wypadania po pierwszym zabiciu bossa na jednym koncie. Jednak tylko pierwsza próba na jednym koncie Battle.net będzie uprawniona do otrzymania nagrody. Z każdą kolejną codzienną próbą bossa za pomocą jednego konta Battle.net szansa na wypadnięcie przedmiotu będzie wzrastać i kumulować się po każdej porażce.

Ta zmiana pozwoli graczom spędzać mniej czasu na próbach zdobycia konkretnego upuszczonego przedmiotu, jednocześnie zapewniając większą szansę na zdobycie tego przedmiotu w czasie wakacji.

Codzienne zadania

Wykonuj specjalne codzienne zadania, aby zdobyć doświadczenie, złoto i Płonące Kwiaty na zakup świątecznych przedmiotów. Aby uzyskać szczegółowe informacje o misjach, zapoznaj się z przewodnikiem po Święcie Ognia w Wowhead.

Więcej szczegółów na temat nagród, osiągnięć i innych wydarzeń znajdziesz w naszym artykule.

Krótka historia Warcrafta: „Bez i kamień”

Królowa regentka Moira Thaurissan jest wyczerpana. Jego syn, Dagran II, szybko osiąga pełnoletność i jest gotowy odziedziczyć przywództwo nad klanami Ciemnego Żelaza i Miedziobrodego. Ale Dagran jest pilny i dziwny: z pewnością wolałby towarzystwo swojej biblioteki od przywództwa. Czy Moira może zainspirować syna do przyjęcia swojego pierworodztwa, czy też jej obawy o przyszłość jego – i klanów – okażą się prawdziwe?

Pośród wszystkich wielkich, popękanych i nieczułych skał naszego ludu, Dagran zawsze był moim kwiatem.

Za całe dobro, jakie jej zrobił. Albo do mnie.

Niewielu może sobie wyobrazić, ile kosztuje delikatniejsza dusza dorastanie jako krasnolud. Może to być nawet gorsze niż wejście na ten świat z duszą dziewczynki, a nie chłopca. Ten pojedynczy rzut kostką zadecydował o dużej części mojego życia, zanim moja pięść znalazła warkocz mojej matki. Moje ciało oślepiło mnie od pierwszego oddechu: było ciałem dziewczynki i dlatego nie było tym, czego chciał mój ojciec.

Przeczytaj i pobierz resztę opowiadania autorstwa Catherynne M. Valente.

Podczas wspólnej podróży przez cały tydzień śledźcie oficjalną stronę z wiadomościami World of Warcraft, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Źródło: news.blizzard.com