Najlepsze kompilacje klas PvP dla World of Warcraft Dragonflight


Wraz z wydaniem World of Warcraft: Dragonflight, gracze starali się na nowo zdefiniować meta PvP ze wszystkimi wprowadzonymi zmianami. Nowe drzewko talentów sprawiło, że budowanie klas stało się o wiele bardziej dynamiczne i złożone niż w poprzednich iteracjach gry, i chociaż zdecydowanie zwiększa smak budowania klas w grze, pozostawi wielu nowych i powracających graczy ze stratą dla tego, co do zrobienia.


Po pierwsze, ważne jest, aby odnieść się do tego, co faktycznie zmieniło się w ramach ostatniego rozszerzenia. Po pierwsze, na poziomie 70 następuje ogromny wzrost poziomu wytrzymałości o 40%. To spowodowało, że konfiguracje z obrażeniami eksplozywnymi wypadły z łask w porównaniu z kompilacjami z obrażeniami ciągłymi. To zasadniczo osłabiło obrażenia eksplozywne, co oznacza, że ​​zabiera mniej pasków zdrowia innych graczy, a także wzmacnia obrażenia, ponieważ uzdrowiciele wymagają teraz więcej wysiłku, aby utrzymać zdrowie członków drużyny na wysokim poziomie. Wprowadzenie Solo Shuffle w Smocze stado wpływa również na to, które kompilacje są opłacalne, ponieważ kompilacje, które mogą działać bez wsparcia, z pewnością będą teraz bardziej popularne i będą częściej wykorzystywane.

EKRAN WIDEO DNIA

Powiązane: World of Warcraft: Dragonflight — Przewodnik po rolnictwie górniczym


Najlepsza konstrukcja klasy strzeleckiej w WoW: Dragonflight

Czarnoksiężnicy odnieśli największe korzyści z tej zmiany, oferując wiele opcji trwałych obrażeń zarówno w drzewku talentów Demonologia, jak i Affliction. Dostali też do swojej dyspozycji kilka świetnych nowych talentów, które czynią z nich obecnie dominującą klasę walczącą na dystans w PvP.

Affliction zyskało szczególną popularność w obwodach Solo Shuffle, z wprowadzonymi efektami tłumienia, które ograniczają leczenie rzucających, czyniąc z nich koszmar dla wrogich uzdrowicieli. Widzieli także powrót niezwykle silnych talentów Łał jak Zamiana Dusz, świetne zaklęcie DoT, które pomaga Czarnoksiężnikom zadawać obrażenia przeciw klasom walczącym w zwarciu, które przerywają ich rzucanie, zakrywając znaczną słabość, jaką mieli w Krainy Cienia. Ponowne wprowadzenie Płomień duszy daje im również ogromny zestaw defensywnych opcji, w których mogą wykorzystać odłamki duszy, pozwalając im modyfikować niektóre z ich podstawowych zaklęć z potężnymi efektami.

Czarnoksiężnicy mają również jedną z najlepszych obrony przed trwałymi obrażeniami w grze dzięki talentom takim jak Pijawka Duszy oraz Połączenie duszy. Potem jest potężny Mroczny Pakt zaklęcie zapewniające tak potrzebną przeżywalność, co sprawia, że ​​Czarnoksiężnicy są ogólnie potężnym wyborem Smocze Stado meta.

Najlepsza kompilacja uzdrowiciela w Dragonflight

Dracthyr i Evoker w World of Warcraft Dragonflight

Dla najlepszej klasy uzdrowiciela w PvP Smocze stado, nie szukaj dalej niż nowo wprowadzony Evoker. W szczególności Evoker z drzewa Preservation prawdopodobnie odniesie znaczny sukces w nowej dziedzinie PvP.

Powiązane: Jak ukończyć światową misję Eksterminacja w World of Warcraft: Dragonflight

Chociaż jest to niezwykłe, aby nowa klasa odniosła sukces ŁałPvP na wczesnym etapie, szeroki zakres i moc zestawu narzędzi Przywoływacza mogą sprawić, że znajdą się na szczycie. Po pierwsze, mają niezwykłą mobilność, z Unosić się jest dobry sam w sobie, ale staje się absurdalnie dobry w połączeniu z nim Wiatr w plecy aby zwiększyć szybkość poruszania się i Nieobciążony lot aby uodpornić użytkownika na zaburzenia ruchu.

Największym aspektem Przywoływacza Ochrony jest ich mnogość opcji obronnych, tak bardzo, że mogą stale mieć aktywną redukcję obrażeń z odpowiednią pętlą umiejętności. Na przykład, Przewijanie do tyłu leczy obrażenia otrzymane przez określony czas, co jest niezwykle skuteczne przeciwko przeciwnikom zadającym obrażenia ciągłe. Podobnie, Szmaragdowa komunia to leczenie z upływem czasu, które można rzucić nawet po unieruchomieniu, i przeniesie się na sojuszników z pełnym zdrowiem. Zastój to kolejna doskonała opcja wsparcia dla wprawnych graczy, która umożliwia przechowywanie trzech korzystnych zaklęć do uwolnienia w dowolnym momencie za jednym zamachem.

Jest pytanie czy Łał’Najnowsza klasa będzie opłacalna dla graczy na dłuższą metę na scenie PvP ze względu na brak zasięgu. Szybko otrzymali wzmocnienie do 30 jardów, ale to wciąż mogło postawić ich w trudnej sytuacji na niektórych większych mapach.

Ogólnie rzecz biorąc, przy tak wielu opcjach Kontroli tłumu, przerywania, przywracania i dostępu do tak wielu szkół, Preservation Evoker z pewnością będzie jednym z najlepszych uzdrowicieli Smocze stado Sezon 1.

Powiązane: WoW Dragonflight: Każda nagroda za Wielkie Łowy

Najsilniejsza konstrukcja Dragonflight do walki w zwarciu

Daemonenjaeger Rachsucht w WoW Dragonflight

Klasy walczące w zwarciu od dawna opierają się na obrażeniach eksplozywnych, więc nowa zmiana w meta uderzy w nie dość mocno. Mając to na uwadze, klasa dominująca w PvP w tej chwili jest Łałklasa Łowcy Demonów, a konkretnie drzewo Havoc, które jest najlepszą opcją na trwałe obrażenia na całej planszy. Ich wielkie obrażenia, wraz z ich regularnością, pozwalają im wywierać dużą presję na innych graczy, z jednymi z najwyższych ogólnych potencjalnych obrażeń ze wszystkich klas.

Nowe drzewka talentów dają im także wiele narzędzi użytkowych, które mogą uczynić ich niezwykle potężnymi. Na przykład Pieczęć Tajemnicy Ta umiejętność była kiedyś zarezerwowana wyłącznie dla łowców demonów-tanków, ale teraz może być używana przez wszystkich łowców demonów jako świetna umiejętność kontroli tłumu. Ponadto Śmiertelny taniec talent znajdujący się teraz w drzewie Havoc, a nie talent PvP, również zwalnia miejsce, które można wykorzystać do bardziej użytecznych celów. To, w połączeniu z innymi CC łowcami demonów, daje drzewku Havoc duże możliwości adaptacji wraz z wysokimi obrażeniami, co czyni go doskonałą opcją dla nowego trybu solo na arenie wprowadzonego w Smocze stado będąc jednocześnie doskonałym wyborem do walk drużynowych jako główny DPS drużyny.

Wadą wszystkich Łowców Demonów w Łał jest ich kruchość i podatność na ogłuszenia i inne zakłócenia. Można to nieco złagodzić przez Wyróżnienie Gladiatora zestaw przedmiotów, który skraca czas trwania nadchodzących efektów kontroli tłumu o 10%. Powiązana para bibelotów również usuwa wszelkie efekty upośledzenia. Jedynym minusem jest to, że jest dostępna wyłącznie dla Hordy. W przeciwnym razie Łowcy Demonów będą musieli polegać na swoich umiejętnościach i pasywnej odporności na magię, aby uniknąć okien zabijania.

Niezależnie od tego, ponieważ ciągłe obrażenia są tak popularne w mecie jak obecnie, Havoc Demon Hunter będzie najlepszym wyborem dla gracza, jeśli chodzi o dominację w pierwszym sezonie World of Warcraft DragonflightPvP.

Więcej: WoW: Najlepsze wierzchowce Dragonflight i jak je zdobyć

Uwaga redaktora: Kalifornijski Departament Sprawiedliwego Zatrudnienia i Mieszkalnictwa złożył przeciwko Activision Blizzard pozew, w którym zarzuca firmie nadużycia, dyskryminację i działania odwetowe wobec swoich pracownic. Activision Blizzard odpiera zarzuty. Pełne szczegóły pozwu Activision Blizzard (ostrzeżenie dotyczące treści: gwałt, samobójstwo, znęcanie się, nękanie) są aktualizowane w miarę pojawiania się nowych informacji.

 • Makieta okładki World of Warcraft Shadowlands

  Świat Warcrafta

  Oryginalna data wydania:
  2004-11-23

  Franczyzowa:
  Warcraft

  Gatunek muzyczny:
  MMO

  Platforma:
  komputer

  ESRB:
  TŹródło : https://screenrant.com/best-pvp-class-builds-world-warcraft-dragonflight/