Najlepsze buildy Death Knight w WoW Wrath of the Lich King Classic


Rycerz Śmierci, pierwsza klasa bohaterów wprowadzona do World of Warcraftwyszedł z rozmachem, kiedy zadebiutował z Gniew Króla Lisza w 2008 roku. Gdzieś pomiędzy Paladynem a Czarnoksiężnikiem, klasa walcząca w zwarciu oferowała jeden z najbardziej wszechstronnych zestawów w grze zarówno z punktu widzenia PvE, jak i PvP.

Przewiń do przodu 14 lat i Wrath of the Lich King Classic pre-patch jest już dostępny. Chociaż Blizzard Entertainment wprowadził kilka drobnych zmian w kultowym rozszerzeniu w jego ponownym wydaniu, w tym usunięcie narzędzia do wyszukiwania lochów ze względu na „znaczenie więzi społecznych”, prawie wszystko inne pozostało bez zmian.

Oznacza to, że Rycerz Śmierci jest tak samo potężny jak kiedyś i może z łatwością zdobywać szczyty podczas najazdów i dominować w drabinach na arenie. Ale jakie dokładnie są najlepsze buildy i specjalizacje dla tej klasy?

Związane z: Najlepsze wyścigi Rycerzy Śmierci

Każdy może po raz pierwszy podnieść Rycerza Śmierci i dobrze sobie radzić. Wszystkie trzy specyfikacje — Blood, Frost i Unholy — są stosunkowo proste i można się ich nauczyć w podróży. Ale kiedy przyjrzysz się bliżej klasie, jest ona bardziej skomplikowana i ma o wiele więcej warstw, niż można by się spodziewać. Istnieje wiele konfiguracji, z których każdy ma swój własny styl gry.

Najlepsze kompilacje DK w Gniew Króla Lisza Klasyczny

PvE, najazdy w końcowej fazie gry

Mróz 15/56/0

To powinien być twój cel dla większości Gniew Króla Lisza. Kiedy wchodzi w grę penetracja pancerza — statystyka, która ignoruje pancerz i zwiększa obrażenia fizyczne bez krwawienia — naturalnie przesunie się w kierunku drzewa Unholy. Ale trzymanie się tej konfiguracji jest najlepszym rozwiązaniem, dopóki Icecrown Citadel nie zostanie wydane gdzieś pod koniec rozszerzenia.

Ten build stawia na Frost Strike nad Obliterate dzięki 15 dodatkowym punktom w drzewie Krwi i niewielkiej wariancji w drzewie Frost. Te 15 punktów idzie w kierunku pięciu mocy ataku za każde 180 posiadanych zbroi, dodatkowe pięć procent krytycznego uderzenia w twoją broń, zaklęcia i umiejętności, szybszą regenerację mocy runicznej podczas walki oraz dziewięcioprocentowy wzrost ciosu krytycznego przy Zniszczeniu.

Celem tego buildu jest zasadniczo używanie efektów Killing Machine, gdy tylko są one dostępne, co pozwala na zadawanie gwarantowanych trafień krytycznych z Frost Strikes i kumulowanie zadawanych obrażeń.

Na wczesnych etapach rozszerzenia — od Naxxramas po Ulduar i Próbę krzyżowca — ten dodatkowy trafienie krytyczne robi dużą różnicę. W tych rajdach jest wiele walk, które wymagają zmiany celu, w zależności od tego buildu.

Jeśli chodzi o drzewko Frost, ta konfiguracja zawiera zwykłych podejrzanych: Howling Blast, Frost Strike, Unbreakable Armor, Killing Machine, Rime, Icy Talons itp. Ale ponieważ ta konfiguracja skupia się bardziej na Frost Strike, ma też trochę więcej punktów w Black Ice i Chill of the Grave. Talenty te zwiększają zadawane przez ciebie obrażenia od mrozu i cienia o 10 procent i generują pięć dodatkowych mocy runicznych za każdym razem, gdy używasz Łańcuchów Lodu, Wyjącego Podmuchu, Lodowego Dotyku i Zniszczenia.

Mróz 1/52/18

Jest to najlepsza wersja gry końcowej i rozszerzenia końcowego. Gdy wejdziesz do Cytadeli Lodowej Korony i zaczniesz zbierać swój najlepszy w grze sprzęt, ta konfiguracja wejdzie w grę. Aby jak najlepiej to wykorzystać, potrzebujesz co najmniej 1100 przebić pancerza (to dużo). Aby osiągnąć tę kolosalną liczbę, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, klejnotów i jedzenia. W niektórych przypadkach oznacza to poświęcenie zbroi płytowej na rzecz skóry, wyrównywanie poziomu tworzenia biżuterii i inwestowanie w gotowanie.

Dodatkowe obrażenia, które otrzymasz dzięki tej konfiguracji, będą miały znaczący wpływ, jeśli spełnisz wymagania. Jeśli nie możesz osiągnąć minimalnej penetracji pancerza, na razie trzymaj się podspecjalizacji Blood.

W tej konfiguracji chodzi o wyczucie czasu, ustawianie chorób i dopasowanie jak największej liczby Obliterate bez psucia run. Powinieneś dążyć do używania run Krwi jedna po drugiej, aby zsynchronizowały się z ich odpowiednikami z Runy Śmierci. W ten sposób nie będziesz musiał czekać, aż runa się odnowi, gdy gorączkowo spamujesz skrótem Obliterate.

Aby to osiągnąć, użyj Pestilence po Blood Strike lub odwrotnie. Nawet jeśli nie musisz rozprzestrzeniać swoich chorób za pomocą Zarazy, synchronizacja run powinna być twoim priorytetem. W swoim otwieraczu użyj Krwawego Kręgu (i kiedy tylko się odnawia) jako alternatywy dla Krwawego Uderzenia.

Oprócz standardowych talentów z drzewka Frost, ta konfiguracja łączy się z Unholy. Łącznie 18 punktów trafia do Zakrwawionego Ostrza, Nekrozy, Krwiożerczych Umarłych, Epidemii i Złośliwych Uderzeń. Te talenty zwiększają twoją siłę, obrażenia cienia, częstotliwość trafień i czas trwania choroby.

Przeklęty 0/19/52

Mimo Gniew Króla Lisza będąc od lat, ta Unholy została odkryta dopiero niedawno. Catering do poprawki 3.3.5 (która Wrath of the Lich King Classic i popularny prywatny serwer Warmane, ta kompilacja porzuca Scourge Strike (w początkowych fazach) i zastępuje broń dwuręczną podwójną bronią jednoręczną. Zapewnia to wzrost DPS oraz bardziej płynny i zabawny styl gry.

Zgodnie z teorią Whitewolfa, ta konfiguracja może zaskakująco zadać spójne obrażenia pojedyncze, wybuchowe i obszarowe. Główną różnicą między tym buildem a tradycyjną wersją Unholy jest dodanie Nerves of Cold Steel z drzewka Frost oraz Morbidity, Dirge i Ghoul Frenzy z Unholy.

Ta konfiguracja pomija również Scourge Strike, Outbreak, Epidemic i Corpse Explosion, a także może opcjonalnie zabrać dwa punkty Vicious Strikes i umieścić je gdzie indziej.

Podstawą tej konfiguracji jest utrzymywanie chorób na celu, używanie Śmierci i Rozkładu podczas odnawiania (nawet w sytuacjach z jednym celem), utrzymywanie spustoszenia (przy użyciu Uderzenia Krwi), wydawanie mocy runicznej na Cebulę Śmierci i maksymalne wykorzystanie z Ghoul Frenzy. Kluczowe znaczenie ma również optymalizacja wykorzystania Gargulca.

Aby lepiej zrozumieć Dual Wield Unholy, zapoznaj się z przewodnikiem Whitewolf lub Sarthe. Zagłębiają się w kompilację i rozkładają absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć, w tym rotację, talenty, najlepszy sprzęt i nie tylko.

Niwelacja

Bezbożny 19/0/52

Prawie każda specyfikacja jest opłacalna podczas awansowania Rycerza Śmierci – ale jedna wyróżnia się ponad resztę.

Unholy to najlepsza specyfikacja obszarowa, która w pełni wykorzystuje choroby i zaklęcia, takie jak Śmierć i Rozkład oraz Wybuch Zwłok. Ta kombinacja umiejętności sprawia, że ​​radzenie sobie z wieloma mobami jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku gry Blood or Frost. Unholy jest również wszechstronne, a drzewko zawiera szereg talentów, które pomagają przyspieszyć długi i żmudny proces zdobywania poziomów.

Ten wariant Unholy unika niektórych typowych talentów, które można znaleźć w kompilacji końcowej, takiej jak Outbreak, Blood-Cked Blade i Scourge Strike, a zamiast tego skręca w Corpse Explosion, On a Blade Horse i Ghoul Frenzy. Na późniejszych poziomach — w ostatnim sprincie — zabiera również Bladed Armor, Rune Tap i Vendetta z drzewa krwi.

Celem tego buildu jest przyciągnięcie wielu mobów, użycie swoich chorób na głównym celu, rozprzestrzenienie ich za pomocą Zarazy, a następnie zasypanie piekła za pomocą Śmierci i Rozkładu. Powinieneś również użyć swojego Corpse Explosion, gdy jest dostępny, wypełnić luki Death Coil i użyć Death Strike, gdy masz mało zdrowia.

Twój zwierzak jest kolejnym kluczowym elementem tej konfiguracji, zwłaszcza że zawiera ona Ravenous Dead, Night of the Dead, Master of Ghouls i Ghoul Frenzy. Twój zwierzak może zadać znaczne obrażenia i należy go odpowiednio używać. Zalecane jest makrodefiniowanie twoich podstawowych umiejętności tak, aby zawierały /petattack i /claw.


Ten artykuł będzie aktualizowany przez cały dodatek, dodając kolejne buildy dla Rycerzy Śmierci.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63218a46e72341d28680b0f31f77a474&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fbest-death-knight-builds-wow-wrath-of-lich-king-classic&c=11062793042398270456&mkt=fr-fr