Najlepsza specjalizacja zielarstwa w WoW Dragonflight


Zawody otrzymały znaczące aktualizacje w World of Warcraft Dragonflight, ulepszając ich zawartość, interfejs użytkownika i rozgrywkę. Zielarstwo, jedna z trzynastu profesji, również została przebudowana: gracze nie tylko muszą uczyć się zielarstwa w Smocze stado zbierać zioła, ale muszą też ostrożnie wydawać swoje Punkty Wiedzy, ponieważ nie można ich zmienić po zużyciu.

Dzięki tym nowym zmianom wybór najlepszej specjalizacji ma kluczowe znaczenie, aby nie marnować punktów i czasu. Zapewnia to również tworzenie najlepszych przedmiotów dla siebie i może pomóc w zdobyciu złota za pośrednictwem Domu Aukcyjnego.

Powiązane: Jak korzystać z The Undermine Journal w WoW Dragonflight

Najlepsza specjalizacja zielarstwa w Smocze stado, wyjaśnione

Jeśli chodzi o ziołolecznictwo w Dragonflight, do wyboru są trzy specjalizacje — Obfite żniwa, Botanika i Opanowanie żywiołów.

Botanika

Botanika poprawia jakość i ilość podczas zbierania ziół. Jedną z najlepszych rzeczy w maksymalizacji tego jest to, że możesz zbierać zioła podczas jazdy na Smoczych Wyspach. Z tych powodów jest to najlepsza specjalizacja zielarstwa i powinna być wybrana w pierwszej kolejności. Po wybraniu botaniki możesz wybrać, czy chcesz specjalizować się w uprawie, czy w konwersacji.

Uprawa poprawia ilość zbieranych nasion, poprawia zbieranie rodzajów nasion i zwiększa twoje szanse na zebranie większej ilości ziół i Pobudzających Esencji. Rozmowa pomaga ulepszać narzędzia zielarskie, hodować zioła na stworzeniach roślinnych i zwiększać szanse na zdobycie na nich elementów pobudzających.

Opanowanie żywiołów

Specjalizacja Opanowanie Żywiołów zapewnia +1 Umiejętności za każdy punkt zbierania ziół Żywiołów. Co ciekawe, kiedy po raz pierwszy wybierzesz Zioło Żywiołów i zdobędziesz Zioło Żywiołów Przeładowania, możesz skrócić dwunastogodzinny czas odnowienia tego zaklęcia, wybierając więcej ziół Smoczej Wyspy.

I pomaga poprawić twoje umiejętności zbierania ziół żywiołów, co zwiększa twoje szanse na wydobycie z nich większej ilości Pobudzających żywiołów.

Po osiągnięciu maksymalnego poziomu botaniki opanowanie żywiołów to doskonała specjalizacja, którą warto rozważyć.

Bogate zbiory

Bountiful Harvest daje dodatkową umiejętność podczas zbierania ziół. Możesz udoskonalić zioła, łącząc pięć ziół o niskiej jakości w następny poziom o wyższej jakości. Na tej specjalności możesz także uczyć się grzybobrania, kwiaciarstwa, ogrodnictwa i sadownictwa. Dzięki nim możesz poprawić swoje umiejętności podczas zbierania określonych ziół.

Oznacza to, że masz większe szanse na uzyskanie ziół wyższej jakości. Wzmacnia również cechy profesji tych ziół (percepcja, zręczność i finezja).

Bountiful Harvest to świetna specjalizacja. Powinien to być jednak ostatni poziom, ponieważ proces rafinacji nie oferuje dużej wartości początkowej. Jeśli twoim celem jest zarabianie pieniędzy w domu aukcyjnym, możesz skorzystać ze zwiększonych szans na zbieranie wysokiej jakości ziół, ale są inne specjalizacje, które powinieneś rozważyć w pierwszej kolejności.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63dfd9c1177f4784997666b837667e30&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fbest-herbalism-specialization-in-wow-dragonflight&c=13099731297748344843&mkt=fr-fr