Najlepsza specjalizacja w skórowaniu w WoW Dragonflight


Skórowanie jest jednym z wielu zawodów w Świat Warcrafta które otrzymało bardzo potrzebne aktualizacje w Smocze stado ekspansja. Więc teraz, gdy możesz skupić się na doskonaleniu swojego rzemiosła, nie martwiąc się o kradzież skórek, wyrównywanie tego zawodu będzie stosunkowo proste i łatwe.

W Smocze stado, możesz zdobywać nowe Skóry, Łuski i Skóry ze skórowania na Smoczej Wyspie. A jeśli znajdujesz się w kwitnącym regionie z dobrym domem aukcyjnym, skórowanie to łatwy sposób na zarobienie dodatkowego złota.

Podobnie jak profesje podstawowe, istnieją specjalizacje skórowania, które oferują różne korzyści. Jaka jest więc najlepsza specjalizacja w skórowaniu WoW Dragonflight?

Specjalizacja skórowanie w WoW Dragonflight

Wybór specjalizacji skórowania w Smocze stado może określić twoje plony i jakość, zwiększyć szanse na zwabienie rzadkich stworzeń i pozwolić ci tworzyć przynęty. Ponieważ skórowanie jest zawodem łatwym do wypoziomowania, w końcu będziesz w stanie maksymalnie wykorzystać nasze specjalizacje w skórowaniu.

Wadą skórowania jest to, że nie zdobywasz Punktów Wiedzy za skórowanie nowych przedmiotów, tak jak w przypadku Zielarstwa, więc musisz być ostrożny, wydając Punkty Wiedzy. Ale nadal możesz zdobywać punkty wiedzy poprzez misje profesji, działania specjalizacyjne, smoczy traktat o skórowaniu i nie tylko.

Na początek dobrym pomysłem jest skupienie się na jednej specjalizacji. W Smocze stadotwoje specjalizacje w skórowaniu są następujące.

  • Garbowanie: Poprawi to wydajność i jakość skór, skór i skórek poprzez uszlachetnienie.
  • Zbieranie: To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zdobyć coś więcej niż tylko skóry, skóry i łuski. Możesz nauczyć się tworzyć przynęty i zdobywać dodatkowe mięso do gotowania.
  • Bait Crafter: Pomoże to zwiększyć twoje szanse na zwabienie rzadkich i elitarnych stworzeń, które możesz zabić i oskórować.

Najlepsza specjalizacja w skórowaniu Smocze stado zależy od celu skórowania. Jeśli chcesz Skóry lepszej jakości, wybierz Garbowanie, a jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na zwabienie rzadkich stworzeń, wypróbuj wersję Bait Crafter.

Najpopularniejszym buildem na początku jest jednak Harvesting. Dzieje się tak, ponieważ możesz tworzyć przynęty specyficzne dla ryb, a nawet zdobywać dodatkowe mięso do gotowania, co może być opłacalnym i cennym zawodem.

Podczas gdy najlepsza specjalizacja w skórowaniu Smocze stado zależy od twoich celów, żniwa to świetny sposób na rozpoczęcie. A gdy osiągniesz poziom w swojej profesji skórowania, będziesz mógł błyskawicznie otworzyć wszystkie trzy specjalizacje.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/best-skinning-specialization-in-wow-dragonflight