Najlepsza specjalizacja Kowalstwo w WoW Dragonflight


W World of Warcraft Dragonflight, w grze wprowadzono wiele zmian, dodatków i aktualizacji, a profesje przeszły gruntowną przebudowę. Obecnie wiele profesji obejmuje specjalizacje, jakość odczynników, drugorzędne statystyki profesji i punkty umiejętności; istnieje wiele treści dla graczy do zrobienia i zabawy.

Kowalstwo zawsze było popularnym zawodem w Wow ze względu na swoją użyteczność i rentowność, tym bardziej, że teraz ludzie mogą składać zlecenia pracy, które możesz wykonać. Jednak w przypadku nowych specjalizacji określenie, która z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, może zająć trochę czasu.

Jaka jest więc najlepsza specjalizacja w Kowalstwie Smocze stado?

Najlepsza specjalizacja Kowalstwo w Wow

W Smocze stadoKowalstwo ma cztery specjalizacje: Zbrojarstwo, Kowalstwo broni, Kowalstwo specjalne i Kontrola młota.

Zbrojarstwo pomaga doskonalić się w tworzeniu zbroi płytowych. Możesz także użyć odczynników wykończeniowych podczas tworzenia i specjalizować się w miejscach na zbroje i tarcze. Kowalstwo pomaga ci doskonalić się w wytwarzaniu broni i dużych narzędzi. Będziesz więc mógł wytwarzać sztylety, topory i wiele więcej. Specjalistyczne kowalstwo pomaga ci ulepszyć wytwarzanie towarów niezwiązanych z walką. Możesz więc wytwarzać przedmioty, takie jak narzędzia profesji i materiały eksploatacyjne. Kontrola młota pomaga udoskonalić sztukę kowalstwa, co poprawia ogólne umiejętności kowalstwa i znacznie zwiększa inspirację, umiejętności rzemieślnicze, multicraft i zaradność.

Chociaż powiedzenie, że najlepsza specjalizacja w Kowalstwie to taka, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, to banał, to prawda. Jeśli jednak nie masz nic przeciwko inwestowaniu sporej ilości czasu, najlepszą specjalizacją jest Armorsmithing, ponieważ możesz tworzyć określone rzadkie przedmioty i zarabiać przyzwoitą ilość złota.

Chociaż do wyboru są cztery specjalizacje, Zbrojarstwo jest prawdopodobnie najlepszą specjalizacją w Kowalstwie WoW Dragonflight.



Źródło : https://dotesports.com/wow/news/best-blacksmithing-specialization-in-wow-dragonflight