Najlepszą cechą WoW Dragonflight jest fakt, że nie musisz się logować


WoW Dragonflight usuwa irytujące systemy, które nękały gry Shadowlands i Battle for Azeroth, co oznacza, że ​​gracze nie potrzebować logować się do gry MMORPG tak często jak wcześniej. Chociaż gracze, którzy się nie logują, brzmią jak minus, w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie.

Jedną z głównych zalet WoW Dragonflight jest decyzja Blizzarda o wycofaniu się z systemów specyficznych dla rozszerzeń, które dla wielu stały się bardziej przykrym obowiązkiem niż czymś, na co można było czekać. Nie ma nieskończonych zasobów do zebrania ani tajemniczej nowej waluty do zdobycia; Dragonflight to w dużym stopniu list miłosny do początków WoW.

„To rozszerzenie sprawia, że ​​mniej chcę się logować” — pisze jeden z fanów na subreddicie WoW. „I to jest takie niesamowite!”

„Nie loguję się, aby szlifować moją moc artefaktu (Legion, BFA)” – kontynuują. „Nie loguję się, aby wykonywać wyczerpujące biegi w Torghast. (Krainy Cienia). Nie loguję się, aby zobaczyć, co World Quest pojawia się każdego dnia.

„Loguję się, wykonuję jakieś zadanie, ścigam się ze smokiem, prowadzę lochy tu i tam, biorę udział w PvP, a potem wylogowuję się, aby grać w inne gry, ponieważ nie ma presji, by miażdżyć niezliczone ilości głupiej mocy artefaktów, by poczuć się„ złapanym ” ’ dla lochów i rajdów.

Ten gracz nie jest jedyny; dziesiątki innych fanów szybko dodały swoje głosy do refrenu (jakie świąteczne ze mnie). „Jestem zdumiony, jak Blizzardowi udało się sprawić, by to rozszerzenie było pełne rzeczy do zrobienia, ale nie wywierało to żadnej presji, aby to zrobić” – komentuje jeden fan, podczas gdy inny pisze „takie powinny być gry”.

Jeden komentarz przeciwstawia się wątkowi: „To zabawne. Bo ja jestem przeciwieństwem. I chcieć aby się zalogować. Podobało mi się nawet łowienie ryb, mimo że nigdy nie osiągnąłem maksymalnego poziomu wędkowania w żadnym dodatku.

„Niezależnie od tego, czy wykonuję zadania związane z dodatkowymi przedstawicielami, wyścigami smoków, odkrywaniem miejsc, do których nie zabrała cię kampania, profesjami, ekwipunkiem i tak dalej. Po prostu lubię się logować i znajdować coś zabawnego, co chcę robić, bez poczucia obowiązku nadrabiania zaległości”.

To jest coś, co naprawdę naprawdę wczuć się w. Jednym z powodów, dla których podobało mi się Guild Wars 2: End of Dragons, było to, że czułem, że mogę się nie spieszyć; Mogłem zwolnić, cieszyć się otoczeniem, podążać ścieżką fabularną. W szczególności w Shadowlands czułem, że trzeba było szybko przejrzeć zawartość, aby przejść do gry końcowej i rozpocząć zdobywanie kolejnych poziomów, w przeciwnym razie zostałbyś tak daleko w tyle, że nie mogłeś już nadążyć. To jeden z wielu powodów, dla których moja gildia i ja porzuciliśmy The Maw (a w przypadku niektórych całkowicie WoW).

Dragonflight z pewnością czuje się mniej pod presją, co dla mnie jest dokładnie tym, czego chciałem. Jeśli chcesz przeczytać moje zdanie na temat nowego rozszerzenia World of Warcraft, koniecznie sprawdź naszą recenzję WoW Dragonflight, która jest w toku. Jeśli to Cię przekonało, koniecznie przejrzyj naszą listę najlepszych dodatków WoW, a także nasz przegląd systemu talentów World of Warcraft Dragonflight, aby rozpocząć swoją przygodę z przytupem.Źródło : https://www.pcgamesn.com/world-of-warcraft/wow-dragonflight-log-in