Najazdy między frakcjami World of Warcraft są na radarze Blizzarda


Dołącz do liderów gier online na GamesBeat Summit Next, który odbędzie się w dniach 9-10 listopada. Dowiedz się więcej o tym, co będzie dalej.


Nadchodząca aktualizacja 9.1.5 do World of Warcraft dodaje wiele funkcji, o które społeczność od dawna prosiła, takich jak więcej opcji kosmetycznych i usunięcie systemu energii w kanałach. Nie dodaje jednak raidingu między frakcjami. Według dyrektora MMO, Iona Hazzikostasa, ta funkcja może być jeszcze w drodze.

„Powiedziałbym, że jest to trochę bardziej na radarze, tak”, Hazzikostas powiedział GamesBeat w niedawnym wywiadzie. „To jeden z tych obszarów, w których [we have] wiele rzeczy do rozwiązania i wiele rzeczy do wymyślenia, aby tak się stało. Ale pod koniec dnia, jeśli Jaina i Thrall współpracują ze sobą podczas najazdu, dlaczego gracze Przymierza i Hordy nie mogą współpracować ze sobą podczas tego najazdu? Zwłaszcza, gdy wiemy, że to rozwiąże wiele problemów społecznych, z którymi borykają się ludzie? Szczególnie staram się utrzymać razem wysokiej klasy gildię Przymierza w Ameryce Północnej lub Hordę w Oceanii.

Gracze w World of Warcraft muszą grać w jednej z dwóch frakcji: Hordy lub Przymierza. Często te dwie grupy są ze sobą sprzeczne w historii gry. Jest więc logiczny powód, dla którego nie walczyliby razem.

Praktycznie jednak jest to niedogodność dla wielu graczy. Niektórzy mogą chcieć grać jako krasnolud, który musi należeć do Przymierza, ale utknęli w roli Hordy, ponieważ to właśnie chce robić większość ich przyjaciół. Lub, jak wspomniał Hazzikostas, cały kontynent może faworyzować jedną frakcję nad drugą. W Ameryce Północnej od dawna panuje przekonanie, że najbardziej hardkorowi najeźdźcy grają w Hordę. Z tego powodu znalezienie grup najeźdźców Sojuszu może być znacznie trudniejsze.

Seminarium internetowe

Trzech najlepszych profesjonalistów od inwestycji opowiada o tym, czego potrzeba, aby sfinansować swoją grę wideo.

Oglądaj na żądanie

Dodanie raidingu między frakcjami może rozwiązać te problemy. W przeszłości zespół World of Warcraft szybko odrzucił ten pomysł. Jednak w moim wywiadzie z Hazzikostasem zaczyna brzmieć, że najazdy między frakcjami są nieuniknione.

Byłaby to jednak duża zmiana. Jeśli tak się stanie, nie spodziewałbym się tej funkcji do czasu wydania kolejnego dodatku do WoWa.

GryBeat

Credo GamesBeat dotyczące branży gier brzmi „gdzie pasja spotyka się z biznesem”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jakie znaczenie mają dla Ciebie wiadomości — nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się jej zaangażowaniem.

Jak to zrobisz? Członkostwo obejmuje dostęp do:

  • Newslettery, takie jak DeanBeat
  • Wspaniali, edukacyjni i zabawni mówcy na naszych wydarzeniach
  • Możliwości nawiązywania kontaktów
  • Wywiady tylko dla członków specjalnych, czaty i wydarzenia „otwartego biura” z personelem GamesBeat
  • Rozmawianie z członkami społeczności, personelem GamesBeat i innymi gośćmi na naszym Discord
  • A może nawet fajna nagroda lub dwie
  • Wprowadzenia do stron o podobnych poglądach

Zostań członkiemSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=0F2D7819B12944A789985339A12D2D3B&url=https%3A%2F%2Fventurebeat.com%2F2021%2F11%2F01%2Fworld-of-warcraft-cross-faction-raiding-is-on-blizzards-radar%2F&c=4891182218085895082&mkt=fr-fr