Nadchodzi nowy niebiesko-biały strój pamiątkowy pancerza Nocnych Elfów w WoW

Blizzard potwierdza zamiar wypuszczenia zestawu pancerza WoW Night Elf Heritage w kolorze niebieskim, zgodnie z planem, w nadchodzącej aktualizacji 10.1.7.

Zestaw Dziedzictwa Nocnych Elfów

Aktualizacja World of Warcraft 10.1.7 wprowadziła do gry zadanie Dziedzictwo Nocnych Elfów. Ci, którzy ukończą to zadanie, zostaną nagrodzeni zestawem zbroi Dziedzictwo Nocnych Elfów, zawierającym elementy tułowia, stóp, dłoni, głowy, nóg, ramion i talii i nadgarstki.

Jednak dla fanów pozostaje jeden problem. Podczas eksploracji danych testowej wersji aktualizacji odkryto, że zestaw zbroi będzie dostępny w dwóch kolorach: fioletowym i niebieskim. Niestety, po wypuszczeniu aktualizacji 10.1.7, dla graczy dostępne były jedynie fioletowe warianty kolorystyczne.

Dalsze plany Blizzarda

Na szczęście Blizzard udzielił kilku odpowiedzi na to zamieszanie w tweecie na oficjalnym koncie World of Warcraft. Studio potwierdziło, że istnieją „plany na przyszłość” dotyczące udostępnienia niebieskiego wariantu zbroi. Nie podano jednak żadnych konkretnych informacji na temat daty premiery tej wersji ani sposobu, w jaki gracze będą mogli uzyskać do niej dostęp.

To ogłoszenie było ulgą dla fanów World of Warcraft, ale niektórzy są zaniepokojeni kosztami i trudnościami w uzyskaniu tej niebieskiej wersji. Niektórzy mają nadzieję, że będzie to nagroda za wykonanie zadania, a nie przedmiot, który trzeba by zdobyć wydając fortunę lub wykonując długą serię zadań.

Mamy nadzieję, że wszystkie te niepewności szybko się wyjaśnią i gracze będą mogli w pełni cieszyć się zestawem zbroi Dziedzictwa Nocnych Elfów w niebieskiej wersji.

Źródło: www.bing.com