Nadchodząca aktualizacja WoW: jazda na smokach, lochy zwolenników i powrót worgenów

World of Warcraft: Przyszłość gry i nadchodzące aktualizacje

Od zeszłego roku World of Warcraft intensywnie publikuje aktualizacje. Wygląda na to, że Blizzard zmienił zdanie w kwestii gry i ciekawe, czy ta dynamika utrzyma się w 2024 r., wraz z pojawieniem się The War Within. Premierę Shadowlands poprzedziło długie oczekiwanie, jednak Dragonflight utrzymywało stałe tempo, dotrzymując obietnic. Powinny zatem nastąpić aktualizacje, zgodnie z zapowiedzią na oficjalnym koncie World of Warcraft na Twitterze.

Główne nowe funkcje, które pojawią się w Dragonflight to:

Lochy wyznawców Dragonflight: Teraz możliwe będzie przejście wszystkich lochów Dragonflight z grupą NPC, unikając w ten sposób zagrożeń związanych ze zwykłym systemem wyszukiwania grupowego.

Epilogi Smoczych Wysp: Seria nowych rozdziałów kampanii zamykających Dragonflight, co mogłoby nawet otworzyć ścieżki narracyjne dla The War Within.

Odzyskanie Gilneas: Gilneańczycy dotknięci klątwą wilkołaka będą w końcu mogli wrócić do swojego kraju i go odzyskać.

Archiwa Azeroth: Te wydarzenia na świecie pozwolą graczom zdobywać wierzchowce i przedmioty kosmetyczne, wykonując zadania dla Archiwistów.

Jazda smokiem dookoła świata: Choć ograniczona do 80% normalnej prędkości, teraz będzie można jeździć na smokach na wszystkich kontynentach.

Oprócz tych głównych nowych funkcji, planowane są inne dodatki, takie jak aktualizacje wizualne umiejętności Shadowlands, możliwość personalizacji Trolli i Draenei, dostęp do nowego schronienia Nocnych Elfów, Bel’ameth i nowy wygląd demonów.

Chociaż nie wszystkie te nowe funkcje są zaplanowane na premierę Sezonów Odnowy, tajemniczy piracki sztandar unosi się nad planem działania, dodając odrobiny tajemnicy kolejnym niespodziankom, które nadejdą. Kontynuacja zapowiada się interesująco, pomimo utrzymujących się problemów gry (szczególnie dla nowych graczy) i wyzwań, jakie napotyka Shadowlands.

Źródło: www.bing.com