Mroźny Tron pojawia się w Diablo Immortal i World of Warcraft

Wydarzenie Cień Mroźnego Tronu

Zrządzeniem losu w Sanktuarium pojawił się Ostrze Mrozu, tajemnicze ostrze należące do budzącego grozę Króla Lisza. Nieumarłe zagrożenia gromadzą się w mroźnych portalach, wzmacniając rosnącą siłę Diablo. Złowrogie siły z dwóch oddzielnych wszechświatów połączyły się! Spustoszenie, jakie mogą razem siać, jest niezmierzone. Poszukiwaczu przygód, Twoim zadaniem jest pokonanie pojawiających się niebezpieczeństw w ramach współpracy Diablo Immortal® x World of Warcraft®!

Wydarzenie Cień Mroźnego Tronu

W dziczy Sanktuarium zauważono groźne zamarznięte drzwi. Ich lodowcowa obecność odstrasza każdego, kto ośmieli się na nie spojrzeć. Od 4 lipca, 3:00 rano do 26 lipca, 3:00 czasu serwera, musisz upolować te portale, stawić czoła przenikliwemu mrozowi, gdy do nich wejdziesz, i stopić zamarznięte serca czekających tam najeźdźców.

Nowa moc, Dreszcz Zamarzniętego Tronu, będzie w Twoim zasięgu, gdy będziesz poruszać się po królestwie zamarzniętych trupów. Oto jak to działa: Zabicie 5 potworów zwiększa obrażenia o 10% na 10 sekund. Losowo stwórz nieumarłego wojownika, który będzie walczył u twojego boku (maksymalnie 5). Pozwól temu długo ukrytemu mistrzowi mocy zwyciężyć i poprowadzić cię do nagród.

Odwilż nagrody pozaziemskie

Zalogowanie się do Diablo Immortal podczas wydarzenia Shadow of the Frozen Throne zapewni Ci ramkę Lodowej Korony, a ukończenie wydarzenia zapewni ci kosmetyczkę na broń Frostmourne. Tylko pamiętaj, aby nakarmić Frostmourne duszami, w przeciwnym razie…

Wyobraź sobie na nowo swój portal jako imponującą Cytadelę Lodowej Korony. Zdobądź inspirowaną World of Warcraft Ścieżkę Lodowej Korony przy każdym zakupie Diablo Immortal za prawdziwe pieniądze do 26 lipca. Tylko w grze lub na Battle.net*, limit: jeden na postać. Portal będzie dostępny do handlu od 11 lipca.

*Jeśli otrzymałeś Portal Ścieżki Lodowej Korony jako bonus za jakikolwiek zakup Diablo Immortal za prawdziwe pieniądze dokonany za pośrednictwem Battle.net, pierwsza postać, którą zalogujesz się do Diablo Immortal, będzie mogła ubiegać się o portal.

Źródło: www.wowhead.com