Możliwe ustawienia dla następnego dodatku do World of Warcraft


Chociaż World of Warcraft: Dragonflight niedawno wydana, wielu fanów już próbuje dowiedzieć się, gdzie Blizzard zabierze grę w następnej kolejności. Obecny dodatek sprowadził graczy z powrotem do Azeroth, gdzie historia przesiąknięta jest klasyczną, oldschoolową wiedzą, a ten nowy kierunek sprawił, że wielu graczy jest podekscytowanych przyszłością. Istnieją dziesiątki miejsc, w których Blizzard mógłby zająć Świat Warcrafta w swoim dziesiątym dodatku, ale tylko niektóre miejsca są naprawdę warte odwiedzenia.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Zwykle pakiet rozszerzeń zawiera trzy główne łatki przed uruchomieniem kolejnego rozszerzenia. World of Warcraft: Dragonflight ma otrzymać dwie pierwsze duże łatki w 2023 r., a trzecia duża łatka prawdopodobnie pojawi się w 2024 r. Może to oznaczać, że w 2024 r. na półki sklepowe trafi również dziesiąte rozszerzenie gry, a to oznacza, że ​​fani mogą zobaczyć, co wkrótce będzie następny. Chociaż nic nie zostało jeszcze potwierdzone, wydaje się, że przyszłość Świat Warcrafta zbliża się wielkimi krokami.

POWIĄZANE: Gildie międzyfrakcyjne nie oznaczają końca głównego konfliktu w World of Warcraft


Inwazja Pustki lub Światła na Azeroth

Jeden z najbardziej prawdopodobnych kolejnych kroków dla Świat Warcrafta to pełna inwazja Pustki i Światła. Pustka i Światło odegrały główną rolę w poprzednich rozszerzeniach i wydaje się, że Blizzard powoli buduje wojnę między tymi siłami. Te dwie przeciwne siły prawdopodobnie zdecydują się przenieść swoją walkę do Azeroth, a gracze utkną w jej środku.

Przywódca draenei, Velen, miał wizję wojny i widział Azeroth w centrum. Legion widział, jak naaru Xe’ra szuka przepowiedzianego dziecka Światła i Cienia, które, jak wierzyła, było Illidanem Stormrage. Próbowała go związać, a on ostatecznie ją zabił, gdy próbowała narzucić mu swoją wolę. Gracze mogli również zobaczyć, co stało się z alternatywnym Draenorem pod koniec Warlords of Draenor i wydaje się, że został on zdominowany przez fanatycznych wyznawców Światła prowadzonych przez Yrel. Choć na razie może być uwięziona w innym świecie, jest o jeden Mroczny Portal od inwazji na Azeroth.

Pustka również rosła w siłę w ciągu ostatnich kilku lat. Gracze już od jakiegoś czasu musieli radzić sobie z różnego rodzaju oszustwami Starego Boga, a Dragonflight prawdopodobnie poradzi sobie z jeszcze większą liczbą. Królowa Azshara również szukała tronu Pustki pod koniec Bitwy o Azeroth, a pewne ciekawostki dotyczące wiedzy wskazują, że jest w drodze powrotnej. Jeśli wróci, prawdopodobnie przyprowadzi ze sobą armię Pustki i być może także Starych Bogów.

Istnieje wiele dowodów wskazujących na to, że jest to kolejna ekspansja lub że nadejdzie w ciągu najbliższych kilku lat. Obecnie wydaje się, że Pustka i Światło zbierają swoje siły. Jeśli zaatakują Azeroth, może to prowadzić do bardzo interesującej narracji Świat Warcrafta postacie są wierne jednemu z nich. Postacie fabularne mogą zostać zmuszone do opowiedzenia się po którejś ze stron w tej wojnie, świat może ulec zmianie, a nawet gracze mogą być zmuszeni do rysowania linii na piasku.

POWIĄZANE: Wszystko w World of Warcraft Dragonflight 10.0.7

Druga strona Azeroth

stara mapa azeroth wow

Świat Warcrafta zbadał wiele Azeroth, ale cała druga strona planety wciąż nie została wykorzystana. Niewiele wiadomo o tym, co faktycznie znajduje się po drugiej stronie, a Blizzard był raczej skryty co do swoich planów. Jednak różne notatki i ciekawostki fabularne nawiązywały do ​​niektórych tajemniczych lądów, które błagają o odkrycie.

Nikt nie wie dokładnie, co się stanie, gdy łódź przepłynie na drugą stronę, ale wydaje się, że wszyscy zniknęli. Niedawno niektórzy gracze odkryli piracki dziennik w wersji 10.0.7, który wskazuje na pirata, który powrócił z drugiej strony Azeroth. Najwyraźniej nie powiedział ludziom, co tam jest, ale jego łódź była wypełniona skarbami po brzegi. Obecnie rzekomo buduje największą piracką flotę na świecie i obecnie atakuje Smocze Wyspy. Te dzienniki mogą być zabawnymi małymi pisankami lub mogą sugerować przyszłość Świat Warcrafta.

Gracze od dawna chcieli poznać drugą stronę Azeroth i miejmy nadzieję, że Blizzard w końcu to zrobi. Te nowe kontynenty pozwolą Blizzardowi stworzyć zupełnie nową wiedzę, jednocześnie pozostając wiernym Warcraft. Drzemie w nim ogromny potencjał fabularny, co sprawia, że ​​jest to idealne miejsce na dziesiąty dodatek do gry.

Szmaragdowy sen

Szmaragdowa droga snów

Innym prawdopodobnym miejscem dziesiątego rozszerzenia byłby mityczny Szmaragdowy Sen. Obecnie, World of Warcraft narracja jest mocno skoncentrowana na Smoczych Aspektach. Szmaragdowy Sen to królestwo, nad którym czuwa i chroni zielone stado smoków. Jest to rozległy, ciągle zmieniający się świat duchów, ukazujący Azeroth nietknięte przez śmiertelników. Jest piękny, bujny i odegrał główną rolę Świat Warcrafta od momentu powstania.

Gracze od jakiegoś czasu prosili o rozszerzenie Emerald Dream, ale rozszerzenie bujnego lasu może stać się trochę nudne. Jednak Blizzard ostatnio dodaje znacznie więcej do Emerald Dream. Gracze widzieli inne wersje Snu i dowiedzieli się znacznie więcej o jego przeznaczeniu. Rozszerzenie Emerald Dream może być wypełnione bujnym lasem, ale może też zawierać mnóstwo nowych stref przyrodniczych. Ponieważ studio nie zbadało go zbyt wiele, może zrobić z nim, co chce.

Największym problemem związanym z rozszerzeniem Emerald Dream jest fakt, że gracze tak naprawdę nie chcą eksplorować innych światów. Krainy cieni były bardzo kontrowersyjne, ponieważ zabierały graczy z Azeroth, usuwały tajemnicę życia pozagrobowego i dodawały nową, zagmatwaną wiedzę do miksu. Gdyby Blizzard chciał ponownie spróbować eksplorować inne królestwo, musiałby postępować bardzo ostrożnie.

World of Warcraft dziesiąte rozszerzenie jest jeszcze za kilka lat, a gracze prawdopodobnie uzyskają lepszy obraz tego, co nas czeka w miarę postępów w mapie drogowej Dragonflight. Może dziesiąty dodatek nie przeniesie graczy w żadne z tych miejsc, a może w końcu doprowadzi do długo oczekiwanego konfliktu Pustki i Światła. Obecnie tylko Blizzard wie, dokąd chce zabrać grę, a gracze będą musieli tylko poczekać i zobaczyć.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: Najfajniejsze przedmioty kosmetyczne w katalogu punktów handlowych World of Warcraft z marca 2023 rŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-next-expansion-setting-theories-void-emerald-dream/