MMO: Uzależniony gracz wykorzystuje błąd w World of Warcraft, aby wyeliminować członków drużyny z odległości 2000 jardów.

World of Warcraft to gra pełna tajemnic i błędów. Niektórzy gracze nieustannie wyszukują tych błędów, a jeden z nich właśnie dokonał niesamowitego odkrycia. Rzeczywiście, znalazł błąd, który pozwala mu natychmiast zabić wielu sojuszników Hordy, a także niektóre legendarne postacie w grze.

Potężny błąd

To Rextroy, zapalony gracz World of Warcraft, podzielił się tym odkryciem na YouTube. Wszystko zaczęło się od prostego zdjęcia zamieszczonego na forum, na którym widać nieszczęśnika, który został trafiony 16 zaklęciami Ropiejącej Rany w tym samym czasie. Zwykle limit wynosi sześć zaklęć na cel, z maksymalnie czterema zaklęciami aktywowanymi jednocześnie, jeśli masz talent Apokalipsa.

Zmotywowany tym obrazem, Rextroy postanowił odtworzyć tę sytuację, używając różnych zaklęć, talentów i innych mechanizmów gry, ale niestety nie udało mu się osiągnąć tego samego rezultatu. Dopiero gdy na forum pojawił się kolejny post wraz z filmem, w końcu znalazł wskazówki potrzebne do odtworzenia tego błędu. I tam, ku swemu zaskoczeniu, zdał sobie sprawę, że dwa zwierzaki musiały umrzeć, aby błąd zadziałał.

wywołać chaos

Po odtworzeniu błędu Rextroy nie mógł się oprzeć sianiu spustoszenia w Azeroth. Zebrał grupę Rycerzy Śmierci, aby zabić członków drużyny z odległości ponad 1000 metrów, a nawet pokonać kilka kluczowych postaci w historii WoW. Niestety nie udało mu się zabić postaci takich jak Chromie, które wydają się nieśmiertelne.

„Ten błąd był o wiele bardziej zabawny, niż sobie wyobrażałem” — mówi Rextroy. „Nie ma limitu zasięgu i może zadać obrażenia jednostkom, z którymi normalnie nie byłbyś w stanie sobie poradzić!” Przyjazne cele, a także ważne postacie fabularne, takie jak Tirion Fordring. »

O tych odkryciach i tych wyczynach mówi się w społeczności graczy World of Warcraft. Niektórzy gracze zebrali się niedawno, aby oszukać witrynę analityczną opartą na sztucznej inteligencji fałszywymi informacjami. Gdzie indziej fani klasycznej wersji gry po raz kolejny wyrazili swoje niezadowolenie, gdy najbardziej znienawidzony przedmiot WoW został sprzedany na aukcji za 13 000 sztuk złota. To ciekawe czasy w świecie starego MMO.

A jakby tego było mało, teraz można wesprzeć Ukrainę kupując urocze pieski i murloki w World of Warcraft.

Źródło: www.bing.com