Misja niemożliwa ukończona: Streamer pokonuje World of Warcraft


Osiągnięcia w World of Warcraft to znaczący system rozwoju postaci, który pomaga śledzić ukończone historie, najazdy, zebrane zwierzaki i wiele więcej. Aby jeszcze bardziej urozmaicić system osiągnięć, Blizzard Entertainment dodał serię pozornie niemożliwych zadań, których ukończenie zajmuje co najmniej rok, takich jak Jaka długa, dziwna podróż, to była i Szaleństwo w błonie. Chociaż odhaczenie wszystkich osiągnięć z listy życzeń wydawało się niemożliwe, a Wow streamerowi udało się pokonać grę.

24 października streamerka Twitcha AnnieFuchsia stworzyła swoje ostatnie prototypowe stworzenie, Fierce Scarabid. Gdy tylko ukończyła tworzenie stwora w Kuźni Syntezy, ukończyła ostatnie pozostałe osiągnięcie — Superwielkość Syntezy! Gdy tylko ukończyła swoje ostatnie osiągnięcie, naturalnie świętowała na czacie.

Aby ukończyć każde osiągnięcie w grze, AnnieFuchsia musiała ukończyć 4481 osiągnięć na sześciu oddzielnych kontynentach, dwóch planetach i jednym alternatywnym wymiarze. Musiała nie tylko ukończyć stare zadania, lochy i najazdy, ale także wszystkie osiągnięcia związane z wydarzeniami sezonowymi, takimi jak Miłość w powietrzu! i Brewfest.

Ponieważ jest to ogromne osiągnięcie, które wymaga ogromnej inwestycji czasu i wysiłku, gratulacje dla Annie Fuchisa i mamy nadzieję, że nadal będzie wykonywać prawie niemożliwe misje w Wow.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/streamer-beats-world-of-warcraft