Miasto Silvermoon z World of Warcraft jest bardzo szczegółowo odtworzone w grze Minecraft


Cierpliwość i wyobraźnia, którą czasami wykazują niektórzy gracze Minecrafta, polega na zdejmowaniu czapek dla autentycznego geniuszu, który prezentują. Osobiście uważam się za wielkiego fana odtworzenia bardzo kultowych miejsc z innych gier wideo, tak jak właśnie stało się z miasto Silvermoon z World of Warcraft.

Użytkownik Lillmy03, odpowiedzialny za ten geniusz, udostępnił na Reddicie kilka zrzutów ekranu z tego, co osiągnął do tej pory, w których z pewnością możemy docenić ogromną pracę stojącą za tym wszystkim ze względu na ilość szczegółów, z jakimi mają różne obszary, które zostały doskonale odtworzone.

Możemy więc zobaczyć wejście do stolicy Krwawych Elfów wraz z różne ulice i pokoje miasta co bez wątpienia będzie bardzo znane graczom MMORPG Blizzarda. Mimo to osoba odpowiedzialna za to ostrzega, że ​​wciąż jest wiele rzeczy, które wymagają uszczegółowienia i ukończenie tego zajmie dużo czasu.

Kilku znajomych zaprosiło mnie na swój serwer Minecraft: teraz jestem twoim bogiem, Panem Długiej Nocy i Wielkim Mieczem

Trzeba będzie poczekać na zakończenie pracy, aby sprawdzić efekt końcowy i, nawiasem mówiąc, jeśli jej autor wyda wersję grywalną, aby każdy mógł ją odwiedzić na własną rękę, co nie byłoby wcale złe. Zostawiamy cię poniżej z różnymi ujęciami, które opublikował, abyś mógł spojrzeć na dotychczasowy wynik.

Minecraft wow 02
Minecraft wow 03
Minecraft wow 04
Minecraft wow 05
Minecraft wow 06
Minecraft wow 07
Minecraft wow 08

Link źródłowyŹródło : https://codelist.biz/2022/07/03/the-city-of-silvermoon-from-world-of-warcraft-is-being-recreated-in-minecraft-in-great-detail/