Mężczyzna z Florydy rzekomo udał się do Ohio, aby spotkać się z nieletnią dziewczyną, którą poznał podczas gry w „World of Warcraft”

Zatrzymano mężczyznę, który ukrywał nastolatkę w swoim domu

31-letni mężczyzna został aresztowany pod wieloma zarzutami po tym, jak rzekomo udał się do Ohio, aby spotkać się ze swoją nieletnią dziewczyną, zawiózł ją na Florydę i planował ukryć ją do czasu ślubu.

Odkryto plan

Według biura szeryfa hrabstwa Marion, 3 stycznia agent FBI skontaktował się z detektywem z hrabstwa Marion w sprawie zaginięcia dziecka w Ohio. Agenci FBI podobno dowiedzieli się, że dostęp do konta zaginionego nastolatka w „World of Warcraft” uzyskano z adresu w Dunnellon. Śledczy wyśledzili adres domu Thomasa Ebersole’a, który rzekomo również uzyskiwał dostęp do jego profilu gracza z tego samego adresu.

Organy ścigania udali się do domu Ebersole’a, który początkowo rzekomo twierdził, że nie zna nastolatka. Podczas dalszego przesłuchania rzekomo przyznał się, że zawiózł nastolatkę z jej domu w Ohio na Florydę. Według doniesień powiedział, że „był w romantycznym związku z nieletnią ofiarą i planował ukryć ją w swoim domu, mając zamiar zostać jego żoną”.

Przytłaczające dowody

Śledczy uzyskali wiadomości między Ebersole a ofiarą, w których według biura szeryfa „dodatkowo opisał swoje plany odnalezienia ofiary w Ohio i zaangażowania się w aktywność seksualną, mimo że wiedział, że popełnia przestępstwo”.

Ebersole został aresztowany za podróżowanie w celu spotkania z nieletnią w celu odbycia czynności seksualnych, zakłócanie opieki nad dzieckiem i ukrywanie małoletniego stanu wolnego.

Niepokojące szczegóły

Zgodnie z oświadczeniem o aresztowaniu Ebersole’a udostępnionym przez Law & Crime, Ebersole i nastolatek nadali sobie czułe przezwiska, takie jak „kochanie”, „dziewczynka”, „mały wilk”, „kochanie” i inne. Wysyłali sobie także SMS-y o treści „KOCHAM CIĘ” i „KOCHAM CIĘ BARDZO”.

Ebersole podobno przyznał władzom, że całował nastolatka w samochodzie, ale „niezbyt często” w domu. Podobno miał malinkę na szyi, którą dała mu ofiara.

Z oświadczenia wynika, że ​​oboje wysyłali SMS-y i żartowali, że ich związek był przestępstwem i skąd Ebersole wiedział, że dziewczyna ma zaledwie 16 lat. Z oświadczenia wynika, że ​​Ebersole nie miał przeszłości kryminalnej.

Ebersole został umieszczony w więzieniu hrabstwa Marion i jest przetrzymywany bez kaucji.

Źródło: truecrimedaily.com