„Make Love, Not Warcraft” wygrywa epicki pojedynek odcinków South ParkProgram telewizyjny South Park zorganizował konkurs we wszystkich swoich mediach społecznościowych od 22 sierpnia, w którym 64 najbardziej pamiętne odcinki South Park rywalizują ze sobą. Po prawie 2 miesiącach głosowania na Twitterze, Facebooku, YouTube i Instagramie, odcinek o tematyce WoW „Make Love, Not Warcraft” został zwycięzcą pojedynku Epic Episodes!

„Make Love, Not Warcraft” pojawił się w pierwszej drabince i wygrał z odcinkami „Where My Country Gone?”, „Fat Butt & Pancake Head”, „Christian Rock Hard”, trylogią „Imaginationland” i „Butters”. Bottom Bitch, w obliczu kultowego odcinka „Scott Tenorman Must die” podczas ostatecznej rozgrywki.

„Make Love, Not Warcraft” jest ikoną nie tylko dla serii South Park, ale także dla graczy WoW, tworząc wiele memów:

  • Miecz Tysiąca Prawd, bardzo potężny miecz z odcinka, ma ten sam model, co The Hungering Cold z oryginalnego najazdu Naxxramas z Vanilla/Classic WoW.
    Wersja Naxxramas Wrath of the Lich King przywróciła modelowi Slayer of the Lifeless, sama nazwa miecza nawiązuje do memu „Jak zabić tego, co nie ma życia?”. Salzman, wspomniany w opisie przedmiotu, był księgowym Blizzarda w odcinku, który przepowiedział, że pewnego dnia pojawią się ci, którzy są godni trzymania miecza.
  • Shadowlands dodał nową wersję miecza ze zaktualizowaną grafiką miecza z The Devouring Cold.

Sama nazwa odcinka stała się osiągnięciem WoW: Make Love, Not Warcraft.
Jarod „NWBZPWNR” Nandin, który zmarł tragicznie w styczniu z powodu komplikacji związanych z COVID-19, zyskał sławę dzięki roli cosplayowej Jenkinsa, złoczyńcy z odcinka, na BlizzConie 2013.

Główny projektant narracji filmowych Terrański Grzegorz podzielił się również kilkoma przemyśleniami na temat pracy nad tym odcinkiem, ponieważ w czasie nagrywania pracował dla Blizzarda zaledwie kilka miesięcy. Kyle przedstawił w grze kobietę Ludzkiego Maga!

Możesz oglądać Make Love, Not Warcraft za darmo na oficjalnej stronie South Park.

Czy podobał Ci się ten artykuł z wiadomościami? Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia, gdy najnowsze wiadomości zostaną opublikowane za pośrednictwem webhooka Wowhead Discord i dołącz do społeczności z serwerem Discord Wowhead, Świergoti Facebooka.

Source : https://www.wowhead.com/news=324521/make-love-not-warcraft-wins-south-parks-epic-episodes-showdown