Lokalizacja Starszego Nazuuna i wszystkie zadania, które możesz otrzymać od tego NPC w WoW Dragonflight


Tak jak każdy inny Świat Warcrafta ekspansja, Smocze stado posiada osiągnięcie Loremaster. Loremaster of the Dragon Isles to długie osiągnięcie, które obejmuje ukończenie głównej kampanii we wszystkich czterech strefach – Waking Shores, Ohn’ahran Plains, Azure Span i Thaldraszus, a także wszystkie zadania poboczne w każdej z tych stref w ramach osiągnięć Przybysza . Ukończenie wszystkich tych wątków fabularnych po prostu przyzna ci osiągnięcie, ale niestety nie ma żadnych wierzchowców ani tytułów, które można uzyskać za ich ukończenie.

Ukończenie głównego wątku fabularnego każdej strefy jest stosunkowo łatwe, ponieważ zadania od razu łączą się w łańcuch i są oznaczone specjalnym symbolem zadania. Z drugiej strony zgubienie się podczas wykonywania zadań pobocznych w poszczególnych strefach jest jak najbardziej normalne.

Jeśli masz trudności z ukończeniem Przybysza z równin Ohn’ahran oraz znalezieniem i ukończeniem wszystkich łańcuchów zadań, zwłaszcza w celu ukończenia rozdziału Starszego Nazuna, oto krótki przewodnik po lokalizacji Starszego Nazuna i wszystkich zadaniach, które oferuje ten NPS.

Lokalizacja Starszego Nazuuna w WoW Dragonflight

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Starszego Nazuuna można spotkać siedzącego na zewnątrz chaty, obok rzeki na współrzędnych 41,61, 56,75 na Równinach Ohn’ahran.

Wszystkie zadania, które możesz otrzymać od Starszego Nazuuna w WoW Dragonflight

W sumie Starszy Nazuun zaoferuje pięć zadań. Poza tym, aby zdobyć osiągnięcie Przybysz z Równin Ohn’ahran, zwany Starszym Nazuunem, musisz wykonać cały łańcuch zadań. Ten NPC oferuje następujące zadania:

  • Kraina wierzchołka
  • Znaki wiatru
  • Himia, Błogosławiona
  • Rellen, Uczony
  • Ofensywa Nokhud: ostatni przodek

Wszystkie te zadania znajdują się w strefie Teerakai na Równinach Ohn’ahran. Po ukończeniu wszystkich tych zadań ukończysz osiągnięcie Starszego Nazuuna dla Przybysza z Równin Ohn’ahran. Oprócz tej serii zadań musisz także ukończyć Taivan’s Purpose, Lilac Ramble, Mudfin Village, Initiate’s Day Out, Pinewood Poster, Eternal Kurhans, Ruins Nelthazan i Fields of Ferocity.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a5c2c161984fcfad755c37f60e67e5&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Flocation-of-elder-nazuun-and-all-quests-you-can-get-from-this-npc-in-wow-dragonflight&c=8830114593368932014&mkt=fr-fr