Łatka 10.2 Dragonflight: wszystkie poprawki w jednym miejscu

Co nowego w łatce World of Warcraft Dragonflight 10.2

Rozpoczyna się trzeci sezon Dragonflight, a Blizzard przygotowuje grunt pod serię poprawek. Jest to część procesu równoważenia klas, mitycznych+ lochów i afiksów, aby je dopracować i uczynić idealnymi na start.

Szczegóły poprawki WoW Dragonflight Patch 10.2

Oto najnowsze poprawki dla WoW Dragonflight Patch 10.2.

Zajęcia

Naprawiono błąd, który czasami powodował, że ramka talentów pokazywała nieprawidłową liczbę punktów talentów podczas próby zwrotu punktów talentów dla Kapłana, Łowcy Demonów i Łotrzyka.
Druid Guardian: Naprawiono błąd powodujący, że Krwawy Szał nie korzystał z Pośpiechu lub Cyklu Życia i Śmierci.
Priest Discipline: Ultimate Penitence usuwa teraz efekty unieruchomienia po rzuceniu, zamiast wyświetlać komunikat o błędzie „Nie możesz się ruszyć”.

Rzeczy

Naprawiono błąd związany z Paracausal Fragment of Thunderfin i Wilgotnym Ostrzem Tideseekera, przez który efekt talizmanu nie działał prawidłowo. Absorpcja Mistycznego Blasku Sarannis została zmniejszona o 68 procent, a płaszcz ma teraz podstawowe statystyki.

Zawody

Można teraz składać zamówienia na stworzenie Znaku Auric Dreamstag. Alchemia: Naprawiono błąd, który uniemożliwiał użycie kociołków fiolek i mikstur w mitycznych lochach innych niż klucze. Naprawiono błąd, który czasami pozwalał na utrzymywanie się aury fiolek w ocenianych środowiskach PvP i Battleground Blitz.

Poprawki z 8 listopada 2023 r

W aktualizacji Dragonflight 10.2 do WoW-a wprowadzono wiele poprawek.

Jazda na smokach

Naprawiono błąd, przez który Rezonans Smoczych Glifów nie pojawiał się dla określonych wierzchowców. Szmaragdowy Sen: Firebrand Fystia teraz poprawnie wie, kiedy jest martwa i nie pojawia się już na mapie strefy. Naprawiono błąd, który uniemożliwiał nagrodzenie Nasion Kwitnących po ukończeniu cotygodniowego zadania Kwitnące Nasion Snów.

Gracz kontra Gracz

[With realm restarts] Naprawiono błąd, przez który w Świątyni Kotmogu i Kopalniach Srebrnego Odłamka w bójce Deep Six mogło brać udział maksymalnie ośmiu graczy.

Zadania

Cotygodniowe zadanie „Wędrówka w czasie” „Dzika ścieżka w czasie” ponownie nagradza skrzynię zawierającą losowe przedmioty Aberrus, Shadowed Crucible.

Reputacja

Naprawiono błąd, który uniemożliwiał graczom, którzy użyli wzmocnienia na poziomie 70, uzyskanie zamierzonej Rozgłosu z frakcjami Dragonflight. Gracze, którzy pozostali zalogowani w grze, mogą być zmuszeni wylogować się i ponownie zalogować do gry, korzystając ze wzmocnionych postaci, których to dotyczy.

Źródło: www.bing.com