Kup teraz płatną subskrypcję za tokeny WoW

World of Warcraft: zmiany w subskrypcjach

Jeśli jesteś graczem World of Warcraft i korzystasz z WoW Tokens, aby zyskać czas na grę bez wydawania prawdziwych pieniędzy na fantastyczną grę MMORPG, wkrótce zostaniesz poproszony o zakup 30-dniowej subskrypcji, aby móc nadal korzystać z tej funkcji. Gdy tylko aktualizacja World of Warcraft stanie się dostępna, gracze, którzy od 2017 roku nie wydali prawdziwych pieniędzy na czas spędzony w grze, nie będą już mogli kupować tokenów WoW na giełdzie ani w sklepie w grze.

Wprowadzenie żetonów WoW

WoW Token został wprowadzony do World of Warcraft w 2015 roku jako odpowiedź Blizzarda na handel złotem w świecie rzeczywistym przez osoby trzecie. Zasadniczo gracz może kupić token WoW (lub kilka) za prawdziwe pieniądze (w cenie 20 USD/17 GBP), a następnie sprzedać go innemu za pośrednictwem domu aukcyjnego w grze za złoto. Kupujący może następnie wykorzystać token, aby zyskać 30 dni rozgrywki w grę MMORPG lub zamienić go na saldo Battle.net o wartości 15 USD/10 GBP, które można wykorzystać w sklepie Blizzard.

Jest to funkcja, która pozwala wielu graczom efektywnie grać w World of Warcraft za darmo, wymieniając złoto w grze na czas gry i przedłużając subskrypcję. Udając się wystarczająco sumiennie, teoretycznie można by nawet „kupić” dodatki, takie jak nadchodzące World of Warcraft The War Within, za walutę zarobioną podczas gry, a nawet wydać te zarobki na inne gry, takie jak Diablo 4 czy Call of Duty.

Zmiany w abonamentach

Niestety, ta funkcja toruje również drogę kontom botów, które mogą gromadzić złoto, a następnie po prostu wielokrotnie kupować czas gry, dzięki czemu takie konta mogą stosunkowo łatwo stale przedłużać swoją subskrypcję bez konieczności dokonywania aktywnych zakupów. W rezultacie Blizzard wprowadził zmianę, która oznacza, że ​​jeśli korzystasz z tej funkcji już jakiś czas, wkrótce będziesz musiał wydać prawdziwe pieniądze.

„Aby zachować integralność gry i zapewnić graczom lepszy rynek tokenów, wraz z aktualizacją World of Warcraft we wtorek, 21 listopada, włączymy następujące ograniczenia w tym regionie” – mówi Randy „Kaivax” Jordan, szef działu Społeczność WoW za pośrednictwem forów Blizzarda. „Gracze nie będą już mogli kupować tokenów WoW w Domu Aukcyjnym lub sklepie w grze za złoto, jeśli od 2017 roku nie wydali prawdziwych pieniędzy na zakup i korzystanie z gry przez co najmniej 30 dni.

Konsekwencje zmian

Po 21 listopada 2023 roku każdy gracz, który nie będzie mógł kupić tokena WoW za złoto w grze, będzie musiał najpierw kupić i wykorzystać co najmniej 30 dni w grze za prawdziwe pieniądze” – kontynuuje Jordan. „Aby się kwalifikować, można to zrobić na dowolnym koncie World of Warcraft na koncie Battle.net gracza. » Nadal będziesz mógł korzystać z posiadanych już Tokenów WoW bez dokonywania zakupu, ale nie zniesie to ograniczeń dotyczących zakupu przyszłych tokenów za złoto.

Prośba o jednomiesięczną subskrypcję nie jest szczególnie wysoką prośbą, ale może ukłuć wielu graczy, którzy kupują swój czas za złoto w grze ze względu na różne okoliczności w grze, w prawdziwym życiu. Mamy nadzieję, że zmiana pomoże zmniejszyć liczbę aktywnych kont botów lub przynajmniej ułatwi Blizzardowi ich śledzenie, ale to się okaże.

Jeśli masz już czas na grę, upewnij się, że masz zainstalowane najlepsze dodatki do WoW, których będziesz potrzebować w 2023 roku. Mamy również naszą listę liderów WoW Dragonflight, jeśli wracasz do gry w Worldsoul Saga i chcesz nadrobić zaległości z metą.

Możesz także śledzić nas w Google News, gdzie znajdziesz codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych.

Źródło: www.bing.com