Kup teraz płatną subskrypcję za tokeny WoW

Gracz World of Warcraft? Uwaga na nowe zasady!

Jeśli jesteś graczem World of Warcraft i korzystasz z tokenów WoW, aby zyskać czas na grę bez wydawania prawdziwych pieniędzy na fantastyczną grę MMORPG, wkrótce zostaniesz poproszony o zakup 30-dniowej subskrypcji, aby móc dalej korzystać z tej funkcji. Deweloper Blizzard potwierdza, że ​​gracze, którzy nie wydali prawdziwych pieniędzy od 2017 roku, nie będą mogli kupić tokenów WoW na Giełdzie Aukcyjnej lub w sklepie w grze, dopóki nie dokonają prawdziwego zakupu.

Tokeny WoW-a

Token WoW został wprowadzony do World of Warcraft w 2015 roku jako odpowiedź Blizzarda na handel złotem w grze w świecie rzeczywistym. Krótko mówiąc, gracz może kupić token WoW (lub kilka) za prawdziwe pieniądze (w cenie 20 $/£) 17), a następnie sprzedaj go innemu za złoto za pośrednictwem domu aukcyjnego w grze. Kupujący może następnie wymienić token na 30 dni gry na grę MMORPG lub zamienić go na saldo Battle.net o wartości 15 USD/10 GBP, które można wykorzystać w sklepie Blizzard.

Jest to funkcja, która pozwala wielu graczom efektywnie grać w World of Warcraft za darmo, wymieniając złoto w grze na czas gry i przedłużając subskrypcję. Mając wystarczającą kulturę, teoretycznie można byłoby „kupić” dodatki, takie jak nadchodzące World of Warcraft: The War Within, za pieniądze zarobione w grze, a nawet wydać te zarobki na inne gry, takie jak Diablo 4 czy Call of Duty.

Zmiany, które nadejdą

Niestety, otwiera to również drogę dla kont botów, które mogą gromadzić złoto i po prostu wielokrotnie kupować czas gry, dzięki czemu takie konta mogą stosunkowo łatwo stale przedłużać subskrypcję bez konieczności dokonywania płatności. Dlatego Blizzard dokonał zmiany, która oznacza, że ​​jeśli korzystasz z tej funkcji już od jakiegoś czasu, być może wkrótce będziesz musiał wydać prawdziwe pieniądze.

„Aby zachować integralność gry i zapewnić graczom lepszy rynek tokenów, wraz z aktualizacją World of Warcraft we wtorek, 21 listopada, włączymy następujące ograniczenia w tym regionie” – powiedział Menedżer Społeczności WoW, Randy „Kaivax” Jordana za pośrednictwem forów Blizzarda. „Gracze nie będą już mogli kupować tokenów WoW na giełdzie aukcyjnej lub w sklepie w grze za złoto, jeśli od 2017 roku nie wydali prawdziwych pieniędzy na zakup i nie spędzili na graniu co najmniej 30 dni.

„Po 21 listopada 2023 roku każdy gracz, który nie będzie mógł kupić tokena WoW za złoto w grze, będzie musiał najpierw kupić i wykorzystać co najmniej 30 dni w grze za prawdziwe pieniądze” – kontynuuje Jordan. „Aby się zakwalifikować, można to zrobić na dowolnym koncie World of Warcraft na koncie Battle.net. » Nadal będziesz mógł używać tokenów WoW, które już posiadasz, bez dokonywania zakupu, ale nie zniesie to ograniczeń dotyczących zakupu przyszłych tokenów za złoto.

Wniosek

Prośba o jednomiesięczną subskrypcję nie jest szczególnie wygórowaną prośbą, ale może nękać wielu graczy, którzy kupują swój czas za złoto w grze z powodu różnych rzeczywistych okoliczności. Mamy nadzieję, że zmiana pomoże zmniejszyć liczbę aktywnych kont botów lub przynajmniej ułatwi Blizzardowi ich śledzenie, ale to się okaże.

Jeśli masz gotowy czas na grę, upewnij się, że zainstalowałeś najlepsze dodatki do WoW, których będziesz potrzebować w 2023 roku. Mamy również naszą listę rankingową lotów smoków WoW, jeśli wchodzisz w sagę Worldsoul i musisz zaktualizować się o meta. Możesz także śledzić nas w Google News, gdzie znajdziesz codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych.

Źródło: www.bing.com