Kup subskrypcję za prawdziwe pieniądze za tokeny WoW

Ważne zmiany dla graczy World of Warcraft

Tokenów WoW nie można już kupić wyłącznie za wirtualne pieniądze

Jeśli jesteś graczem World of Warcraft i używasz tokenów WoW, aby zyskać czas na grę bez wydawania prawdziwych pieniędzy na fantastyczną grę MMORPG, wkrótce będziesz musiał kupić 30-dniową subskrypcję, aby móc nadal korzystać z tej funkcji. Deweloper Blizzard potwierdza, że ​​gracze, którzy nie wydali na grę prawdziwych pieniędzy od 2017 roku, nie będą mogli kupić tokenów WoW w Domu Aukcyjnym ani w sklepie w grze, dopóki nie dokonają faktycznego zakupu.

Żetony WoW: Jak działają?

Od 2015 roku Blizzard wprowadził tokeny WoW do World of Warcraft w odpowiedzi na handel złotem przez strony trzecie w prawdziwym świecie. W skrócie, gracz może kupić token WoW (lub kilka) za prawdziwe pieniądze (w cenie 20 USD/17 GBP), a następnie sprzedać go innemu graczowi za pośrednictwem domu aukcyjnego w grze za „złoto”. Kupujący może następnie wymienić token na 30 dni gry na grę MMORPG lub zamienić go na saldo Battle.net o wartości 15 USD/10 GBP, które można wykorzystać w sklepie Blizzard.

Ta funkcja pozwala wielu graczom efektywnie i za darmo grać w World of Warcraft, wymieniając złoto w grze na czas gry i przedłużając subskrypcję. Przy wystarczającej ilości ciężkiej pracy teoretycznie można „kupić” dodatki, takie jak nadchodząca Soul of War do World of Warcraft, za pieniądze zarobione podczas grania w tę grę, a nawet wydać te zarobki na inne gry, takie jak Diablo 4 lub Call of Duty.

Zmiany w kontach botów bojowych

Niestety, otwiera to również drzwi dla kont botów, które mogą gromadzić złoto, a następnie po prostu wielokrotnie kupować czas gry, co sprawia, że ​​tym kontom stosunkowo łatwo jest stale przedłużać subskrypcję bez konieczności dokonywania aktywnych zakupów. Dlatego Blizzard dokonał zmiany, która oznacza, że ​​jeśli jesteś osobą, która korzysta z tej funkcji od jakiegoś czasu, wkrótce będziesz musiał wydać prawdziwe pieniądze.

„Aby zachować integralność gry i zapewnić graczom lepszy rynek tokenów, wraz z aktualizacją World of Warcraft we wtorek, 21 listopada, umożliwimy następujące ograniczenia w tym regionie” – mówi szef społeczności WoW Randy „Kaivax” Jordan za pośrednictwem forów Blizzarda. „Gracze nie będą już mogli kupować tokenów WoW w domu aukcyjnym lub sklepie w grze w zamian za złoto, jeśli od 2017 roku nie wydali prawdziwych pieniędzy na zakup i nie spędzili na graniu co najmniej 30 dni.

Po 21 listopada 2023 roku każdy gracz, który nie będzie mógł kupić tokena WoW za złoto w grze, będzie musiał najpierw kupić i wykorzystać co najmniej 30 dni czasu w grze za prawdziwe pieniądze” – kontynuuje Jordan. „Aby się zakwalifikować, można to zrobić na dowolnym koncie World of Warcraft na koncie Battle.net gracza. » Nadal będziesz mógł używać posiadanych już tokenów WoW bez konieczności dokonywania zakupu, ale nie zniesie to ograniczeń dotyczących zakupu przyszłych tokenów w zamian za złoto.

Jakie są konsekwencje dla graczy?

Prośba o jednomiesięczną subskrypcję nie jest szczególnie wymagana, ale może być bolesna dla wielu graczy, którzy kupują swój czas za złoto w grze z powodu różnych rzeczywistych okoliczności. Mamy nadzieję, że zmiana pomoże zmniejszyć liczbę aktywnych kont botów lub przynajmniej ułatwi Blizzardowi ich śledzenie, ale to się okaże.

Jeśli nadszedł już czas na grę, upewnij się, że zainstalowałeś najlepsze dodatki do WoW, których powinieneś używać w 2023 roku. Mamy również naszą listę poziomów WoW Dragonflight, jeśli wracasz wcześniej do World Soul Saga i musisz nadrobić zaległości meta.

Możesz także śledzić nas w Google News, gdzie znajdziesz codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych.

Źródło: www.bing.com