Kup płatną subskrypcję przed otrzymaniem tokenów WoW

Nowa procedura zakupu Tokenów WoW

Gracze World of Warcraft, którzy korzystają z żetonów WoW, aby zyskać czas na grę bez wydawania prawdziwych pieniędzy na fantastyczną grę MMORPG, wkrótce zostaną poproszeni o zakup 30-dniowej subskrypcji, aby móc nadal korzystać z tej funkcji. Deweloper Blizzard potwierdza, że ​​gracze, którzy od 2017 roku nie wydali prawdziwych pieniędzy na grę, nie będą mogli kupić tokenów WoW na aukcji ani w sklepie w grze, dopóki nie dokonają prawdziwego zakupu.

Czym są tokeny WoW?

WoW Token został wprowadzony do World of Warcraft w 2015 roku jako odpowiedź Blizzarda na rzeczywisty handel złotem z podmiotami trzecimi. Mówiąc najprościej, gracz może kupić token WoW (lub kilka) za prawdziwe pieniądze (w cenie 20 USD/17 GBP), a następnie sprzedać go innemu graczowi za pośrednictwem domu aukcyjnego w grze za złoto. Kupujący może następnie wymienić token na 30 dni gry na grę MMORPG lub zamienić go na saldo Battle.net o wartości 15 USD/10 GBP, które można wykorzystać w sklepie Blizzard.

Jest to funkcja, która pozwala wielu graczom efektywnie grać w World of Warcraft za darmo, wymieniając złoto w grze na czas gry i przedłużając subskrypcję. Przy wystarczającej ilości ciężkiej pracy teoretycznie można by nawet „kupić” dodatki, takie jak nadchodzące rozszerzenie do World of Warcraft The War Within, za walutę zarobioną w grze, a nawet wydać te zarobki na inne gry, takie jak Diablo 4 czy Call of Duty.

Ograniczenia i zmiany

Niestety, otwiera to również drzwi dla kont botów, które mogą zbierać złoto i po prostu wielokrotnie kupować czas gry, dzięki czemu takie konta mogą stosunkowo łatwo stale przedłużać swoją subskrypcję bez konieczności dokonywania aktywnych zakupów.

Aby zachować integralność gry i zapewnić graczom lepszy rynek tokenów, Blizzard dokonał zmiany, która oznacza, że ​​jeśli jesteś osobą, która korzysta z tej funkcji od jakiegoś czasu, wkrótce będziesz musiał wydać prawdziwe pieniądze.

„Aby zachować integralność gry i zapewnić graczom lepszy rynek tokenów, wraz z aktualizacją World of Warcraft we wtorek, 21 listopada, włączymy następujące ograniczenia w tym regionie” – mówi menadżer społeczności WoW Randy „Kaivax” Jordana za pośrednictwem forów Blizzarda.

„Po 21 listopada 2023 r. każdy gracz, który nie będzie mógł kupić tokena WoW za złoto w grze, będzie musiał najpierw kupić i wykorzystać co najmniej 30 dni czasu gry w świecie rzeczywistym” – kontynuuje Jordan. „Aby się kwalifikować, można to zrobić na dowolnym koncie World of Warcraft na koncie Battle.net gracza. »

Konsekwencje tych zmian

Prośba o jednomiesięczną subskrypcję nie jest szczególnie wysokim wymaganiem, ale może użądlić wielu graczy, którzy kupują swój czas za złoto w grze z powodu różnych rzeczywistych okoliczności. Mamy nadzieję, że zmiana pomoże zmniejszyć liczbę aktywnych kont botów lub przynajmniej ułatwi Blizzardowi ich wykrywanie, ale to się okaże.

Jeśli masz już czas na grę, upewnij się, że zainstalowałeś najlepsze dodatki do WoW, których potrzebujesz w 2023 roku. Mamy również naszą listę klas latania smokami w WoW, jeśli wrócisz silny przed Worldsoul Saga i będziesz musiał zaktualizować sobie z metą.

Możesz także śledzić nas w Google News, gdzie znajdziesz codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych.

Źródło: www.bing.com