Król Lisz powraca, a my świętujemy transmisje na żywo i nagrody – World of Warcraft: Classic


Przede wszystkim, zanim zaczniemy, rozwiąż nasz quiz tutaj, abyś mógł wziąć udział w wielu fajnych nagrodach. Więcej o nich przeczytasz poniżej.

Czy brałeś udział? Dobra, ruszajmy w kierunku Northrend. Blizzard odniósł ogromny sukces, oferując zagorzałym fanom World of Warcraft możliwość gry w dokładnie takiej wersji ekspansywnego świata, jaki preferują. Zaowocowało to wersjami klasycznymi, a teraz osiągnęliśmy ulubieniec wielu ludzi – Wrath of the Lich King.

Ekspansja wylądowała w 2008 roku i dla wielu reprezentuje idealną równowagę dostępności, wyzwań i interakcji społecznych. Ta edycja niedługo wystartuje i aby to uczcić, połączyliśmy siły z Activision Blizzard, aby wspólnie uczcić nostalgię na dużą skalę z transmisją na żywo, quizami i nagrodami.

Transmisje na żywo – „Skandynawska wycieczka”

Przede wszystkim możemy ujawnić, że w ciągu najbliższych kilku tygodni będziemy prezentować cztery gigantyczne transmisje na żywo z udziałem celebrytów, które można oglądać na naszej stronie na żywo. Czas jest następujący:

  • 31 sierpnia – kiedy zatrzyma się Oscar Dronjak z zespołu HammerFall wraz ze streamerami SNOWMIXY i AnnieFuchsia.
  • 6 września – kiedy jeden z producentów gry zagra ze streamerami Sjeletyven i Whazz
  • 14 września – Wkrótce ujawnimy listę gości!
  • 27 września – Wkrótce ujawnimy listę gości!

Valter Skarsgård i wiele więcej

Poza tym mieliśmy dość znaczącą wizytę Valtera Skarsgårda, który również wspomina starsze dodatki do World of Warcraft, a także wybraliśmy się z nim do Borean Tundra w Northrend, a nawet porozmawialiśmy trochę o jego karierze. Możesz obejrzeć ten film poniżej. Ponadto, jeśli brakuje Wam trochę dobrego, staromodnego szumu, przygotowaliśmy się do premiery z filmem. Znajdziesz go również poniżej:

Nagrody i informacje

Ale to nie wszystko. Są też nagrody do wygrania, a obecnie mamy piękną replikę Hełmu Dominacji Arthasa czekającą na znalezienie domu, gigantyczny posąg Arthasa, a także inspirowaną Pandemią grę planszową Wrath of the Lich King, koszulki oraz oryginalne edycje Collector’s Edition rozszerzenia, które nie zostały otwarte od premiery w 2008 roku. Mam nadzieję, że zapisałeś się w quizie u góry wiadomości, ale możesz także wygrać, sprawdzając każdą z czterech transmisji na żywo.

Są zarówno powyższe nagrody, jak i coś tak prostego, jak dwumiesięczne kody Game Time, a mamy ich dużo.

Myślę, że nie ma już nic do powiedzenia, ale; Król powrócił!

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630f7ea1417e4ade9fae8e1c81a9ba23&url=https%3A%2F%2Fwww.gamereactor.eu%2Fthe-lich-king-is-back-and-were-celebrating-with-livestreams-and-prizes-1183373%2F&c=7691273873148630045&mkt=fr-fr