Kompletny przewodnik po wydarzeniu Erupcja Czarnej Skały w World of Warcraft: Season of Discovery

World of Warcraft: Season of Discovery wkrótce wkracza w końcową fazę, a gracze mają mnóstwo nowej zawartości do odkrycia. Jedną z nich jest erupcja Czarnej Skały. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Tło zdarzenia erupcji czarnej skały

Pierwszą kwestią, na którą należy zwrócić uwagę w odniesieniu do erupcji Czarnej Skały, jest kontekst wydarzeń z poprzednich faz. Pierwszym wydarzeniem była bitwa o Ashenvale, aktywność PvPvE, która została ogólnie dobrze przyjęta przez społeczność. Następnie nastąpił Krwawy Księżyc w fazie 2, wydarzenie PvP, które wiązało się z pewnymi problemami, ale ogólnie zostało uznane za pozytywne.

Jednak w fazie 3 zwykłe skupienie się na PvP zostało zastąpione PvE Nightmare Incursion. Odbiór fanów był wyjątkowo negatywny i nie powrócą one w tym samym formacie w końcowej fazie Sezonu Odkryć.

Co to jest wydarzenie Erupcja Czarnej Skały

Wydarzenie Blackrock Eruption zaplanowano na co dwie godziny, zaczynając od północy. Gracze udadzą się do Searing Gorge i do wnętrza Blackrock Mountain, aby wziąć udział w walce PvP. W Thorium Point można znaleźć nowe codzienne zadania, a za zabójstwa w górach można uzyskać dużą premię do honoru.

To wydarzenie wydaje się przebiegać znacznie płynniej niż poprzednie oferty. Został zaprojektowany, aby zachęcić graczy World PvP do walki w tym samym miejscu, zachęcając ich dodatkowymi nagrodami i obietnicą bardziej zaludnionych i ekscytujących spotkań.

Po początkowym rozmieszczeniu wydarzenie zostanie rozszerzone na sąsiednie Płonące Stepy. Deweloper nie potwierdzi, czy dodatkowe nagrody lub zachęty pojawią się w tym samym czasie.

Zyski reputacji w przypadku Erupcji Czarnej Skały

Jednym z głównych powodów, dla których warto wziąć udział w wydarzeniu, poza samą zabawą, jest zdobycie reputacji na koniec gry. Erupcje Blackrock będą nagradzać reputację u Bractwa Thorium i Hydraxian Water Lords. W przypadku tego ostatniego istnieje możliwość zakupu imponującego bibelotu odporności na ogień po osiągnięciu reputacji Exalted, co powinno okazać się bardzo przydatne w Stopionym Sercu.

Dodatkowo w ramach wydarzenia zostanie nagrodzone także złotem, co będzie kolejnym powodem do zaangażowania się. Planuje się, że będzie działać przez całą fazę 4 Sezonu Odkryć, a poza tym nie ma żadnych wieści na temat przyszłości gry.

Źródło: www.bing.com