Kompletny przewodnik po Warcraft Rumble Hinterlands – gracze na droidach

Przewodnik po Warcraft Rumble Hinterlands

Czy utknąłeś w głębi lądu i nie masz nadziei na powrót? Pozwól nam być Twoim przewodnikiem! Nasz przewodnik po Warcraft Rumble Hinterlands omawia każdego z bossów regionu i mówi, co musisz zrobić, aby odnieść sukces. Warcraft Rumble to lżejsze spojrzenie na fantastyczny świat Warcraft, w którym miniatury w grze ożywają i zaczynają walczyć. Jest to bardziej swobodne doświadczenie, ale to nie znaczy, że należy je traktować lekko. Można go obejrzeć w Google Play. Chcesz zbudować więcej postaci lub drużyn? Spójrz na naszą listę rankingową postaci w Eternal Evolution, naszą listę rankingową klas Arcane Lineage oraz naszą listę rankingową broni i dusz Arrancarów. A oto nasz przewodnik po Warcraft Rumble Hinterlands! Omówimy każdą walkę z bossem i wszystko, co musisz o niej wiedzieć.

Bitwy z bossami

Vilebranch Hexx
Plemię Vilebranch zawsze praktykowało magię cienia, ale żadna nie dorównywała ambicjom Hexxa. Czarodziej posługujący się magią cienia i potrafiący uderzać z dużej odległości. Wyzwaniem jest zmniejszenie dystansu ze względu na jego dominację na dystansie.

Reak
Reak zjadł tyle rzeczy, że ledwo się trzyma. Pożera jednostki, które się z nim zetkną. Punkty życia skonsumowanych jednostek są odejmowane od punktów życia Reaka. Nakarm swoje wojska Reakiem, aby go zabić.

Starszy Torntusk
Przyjemne sny mogą w jednej chwili zamienić się w ognisty koszmar. Ma towarzysza-smoka, Dreamtrackera, który będzie latał w kręgu wokół środka mapy. Jednostki przechodzące pod Dreamtrackerem podlegają efektom snu i trucizny. Spróbuj zaplanować swoje podejście tak, aby jednostki podążały za Tropicielem Snów, aby uniknąć efektów.

Grimungous
Najlepszą częścią prowadzenia własnej gry w kręgle jest to, że możesz rzucić dowolną liczbę kamieni. Grimungous rzuca głazami, które natychmiast zniszczą każdą wieżę pod twoim władaniem. Zachowaj otwarte opcje, aby skały nie zrujnowały Twojej strategii ataku.

Falstada
Falstad pozwala swojemu Gryfowi bawić się torbą młotków. Może mieć kilka dziur. Jednostka latająca zdolna do rzucania młotami. Inne jednostki latające są dobrym wyborem, jeśli chcesz się z nim zmierzyć bez większych problemów, jak w przypadku jednostek naziemnych.

Źródło: www.droidgamers.com